0 850 840 87 87

KONYA DİYETİSYEN

Konya Diyetisyen - Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı

Hayalini kurduğunuz kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşmanın ve sağlıklı bir beslenme düzenine kavuşmanın en güzel ve doğru yolu uzman görüşü doğrultusunda spor yapmak ve düzenli beslenmektir. Böylece çevrenizden edindiğiniz geçici çözümler ile kısa sürede çok fazla kilo kaybı yaşatan riskli girişimlerden kaçınmış olacak, sağlıklı bir yaşam ve hedefleriniz için en doğru adımı atmış olacaksınız. Konya Diyetisyen desteği ve diyet danışmanlığı konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Hilal SENEKCİ, sizler için yaşantınıza ve metabolizmanıza en uygun beslenme programını düzenleyip aynı zamanda aldığınız bu kararda motivasyonuzu arttırarak, zorluklarınızın üstesinden gelmenizi sağlayacak ve yanınızda olmaya devam edecektir.

RANDEVU ALIN

Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Diyetisyen ünvanı ile mezun olan Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Hilal Senekci, Kayseri Erciyes Tıp Fakültesi Hastanesinde poliklinik, endokrin, dahiliye, kardiyoloji ve yoğun bakım ünitelerinde, onkoloji bölümünde staj çalışmaları yapmıştır.

Erciyes Üniversitesi Fevzi Mercan Çocuk Hastanesinde pediatri; İldem Toplum Sağlığı Merkezinde ve Kayseri Halk Sağlığı Müdürlüğünde toplum beslenmesi stajını yaptı, çeşitli ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda beslenme hakkında eğitimler verdi.

Lisans eğitimi sırasında günümüzde oldukça popüler olan ‘’Adrese Teslim Diyet Yemekleri’’ konulu derleme ve seminer çalışmasını daha sonrasında ‘’ Besin Replikaları ve Arttırılmış Gerçeklik Yöntemleri ile Verilen Beslenme Eğitiminin Ağırlık Kaybı Üzerine Etkisinin Karşılaştırılması’’ konulu tez çalışmasını tamamladı.

Kurs ve Seminerler

-Kayseri Beslenme ve Diyetetik Zirvesi

-Sporcu Beslenmesi

-Beslenme ve Psikoloji

-Bariatrik Cerrahi ve Beslenme

-Ulusal Beslenme ve Diyet Kongresi

-Fermente Besinler Probiyotik Midir?

-Sürdürülebilir Kalkınmada Ülkemiz Beslenme Planı ve Politikaları

HİZMETLERİMİZ

🔸Kişiye Özel Diyet

🔸Ayrıntılı Tüm Vücut Analizi

🔸Kilo problemleri (Sağlıklı Kilo alma ve Kilo verme)

🔸Kilo Kontrolü ve Obezite Beslenme Danışmanlığı

🔸Yeterli ve Dengeli Beslenme Danışmanlığı.

🔸Diyet Ürünleri

🔸Sporcu Beslenme Danışmanlığı

🔸Gebe ve Emzikli Beslenme Danışmanlığı

🔸Çocuk ve Ergenlik Beslenme Danışmanlığı

🔸 Diyabet ve Beslenme Danışmanlığı.

🔸 Polikistik Over ve Beslenme Danışmanlığı.

🔸 Hipertansiyon, Kolesterol ve Beslenme Danışmanlığı.

🔸Gıda (Besin) İntoleransı (Çölyak,Laltoz İntoleransı vb.) Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Detaylı özgeçmişini okumak için;
www.optimumailedanismanlik.com/
diyetisyen-hilal-senekci/

sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diyetisyen Hilal SENEKCİ - Danışan Tavsiye ve Yorumları


İ.Ö.

Kızımın Açlık insülin direncinin ve kolestrol’ün yüksek çıkması çocuk endokrin bölümünden acil diyete yönlendirilmesi nedeniyle Hilal hanımla seanslara başladık. 2 aylık programda yaklaşık 4 kg verdi, fakat toplamda yaklaşık 25 cm inceldi, ve tüm değerleri normale döndü. Hilal hanımdan kesinlikle çok memnunuz. Güler yüzü ve programı kızımın diyete dikkat etmesine sebep oldu. Artık Hilal hanım sayesinde sağlıklı besleniyoruz. Kilolu çocuklarımızın annelerine Hilal hanımı tavsiye ediyorum. İlginiz için teşekkürler.

B.B

Çok güler yüzlü ve ilgili bir diyetisyen. Verdiği diyete uyumu kolaydı değişiklik yapmak istediğimde bana yerine hangi besinleri tüketebileceğim konusunda yardımcı oldu. Herhangi bir soru işaretinde ilgilendi.

A.N.S

Diyet denilince akıla gelen açlık olsada bana en uygun diyet programını hazırlayarak sanılanın aksine kilo vermek için ac kalmak değilde uygun beslenmek olduğunu öğrettin. Gülen yüzünle ilgili tavırlarınla diyet yapmayı bile sevdirdin. Her şey için Hilal Hanıma teşekkür ederim.

S.K

Yıllardır diyet ve diyetisyen ile mücadele veriyorum. Mücadeleme ara verdiğim sırada Hilal ile tanıştım ve onun desteği ve kendi iradem ile 5 kilo verdim. Diyet listesini sağlıklı ve mantıklı bir şekilde yaptığı için listeye ve dediklerine uymak benim için zor olmadı. Ölçümler, besinler hepsi çok güzel ilerledi. Kişinin ihtiyaçlarını ve kapasitesine göre bir program hazırlıyor. Kısa bir serüvendi ama bu kısa sürede güzel bir sonuç aldık. Teşekkürler ederim Hilal Hanım.

A.K

Hilal Hanım gayet güler yüzlü biri diyet hakkında bana arkadaşıyla beraber anlattıkları gayet açıklayıcıydı anlamadığım yerleri sorduğumda güzel bir şekilde açıkladı verdiği listeye tam olarak uymasam da elimden geldikçe uymaya çalıştım gerçekten işe yaradı yanılmıyorsam yaklaşık 2 haftada 2 kilo verdim kısacası Hilal Hanım bilgisini ve öğrendiklerini bize aktarıyordu. Hayatında başarılar dilerim nice zayıflamak isteyenlere ve sağlığını korumak isteyenlere sizin gibi iyi yetişmiş diyetisyen  lazım gelecekte de en güzel başarılar size nasip olur inşallah.

A.B

Hilal hanımla diyet yaptığım zaman istediğim sürede aç kalmadan istediğim kadar kilo verebildim. Bir diyetisyenin sizi rahatlatıp motive etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda Hilal hanım her zaman motive edicidir pozitifiliği ve menüleri  sayesinde diyet yapmaktan hiç sıkılmadım.

S.P

Hocam, iyi günler diyetimin 4.ayını da düzenli bir şekilde uyguluyorum öncelikle bu sürece dek bana inandığınız ve hep arkamda olduğunuz için size çok teşekkür ederim. Başlangıçta 72 kilo iken pek inancım yoktu fakat şuan gidişatımda resmen vücudum yağ oranları normal kalırken kas oranlarında ki bariz değişime inanamıyorum sabır ve azimle her şey başarılıyor.

D.B

Merhaba Diyetim günlük hayatta beni zorlamayacak, uyum sağlaması kolay bir diyetti. Diyetisyenim de sorularımı açıklayıcı bir şekilde yanıtladı ve yardımcı oldu. Bunlar sayesinde kolay uygulayabildiğim bir diyet programı oldu.

F.S

Merhaba Hilal hanım vermiş olduğunuz diyet ile 1 haftanın sonucunda gözle görülür sonuçlar aldım su içemeyen ben su içme oranımı yükselttim. Diyet sayesinde hem enerjim yükseldi hem de şişkinliğim gitti. İlgi ve alakanız için bu süreçte beni sürekli takip ettiğiniz için size minnettarım. Çok teşekkür ederim.

N.K
Hilal Hanımla düğünümden önce tanışmıştım fazla kilolarımdan kurtulmak için. Kendisiyle ideal kilomun bile altına düştüm şu anda. Yardımcı olmak için sabırla beni dinleyen, çok çeşitli alternatifler sunan, her hafta yeni diyet listesi oluşturarak diyetten sıkılmamı önleyen harika bir diyetisyen. Her şey için çok teşekkür ederim…

G.E
Polikstik Over Sendromu olan bir bireyim. Kilo vermede ve tatlı krizlerimi önlemede çok zorluk çekiyordum. Hilal Hanımla birlikte bu sorunlarımı aştım
Dönem dönem yaşadığım kabızlık probleminin de çözümünü bulduk. . Hem motivasyon olarak hem de beslenme olarak kendimi çok iyi hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
H.E
Dönem dönem yaşadığım duygu çöküşleri yüzünden yiyeceklere saldıran biriydim. Ayrıca Polikstik Over Sendromlu biriyim. Hilal Hanımın bu konudaki çalışmalarını görüp ona başvurdum. Aldığımız olumlu sonuçlar benim diyete bağlılığımı arttırdı.
E.B
Arkadaşımın tavsiyesiyle başvurduğum Hilal Hanımla her hafta düzenli kontroller ve yeni diyet listeleriyle çok güzel sonuçlar elde ettik. En önemlisi de kalıcı sonuçlar…
İ.D
Uzun zamandır kilo alma problemi yaşıyorum. Hilal Hanıma instagram üzerinden ulaştım ve içten tavrı ile motive oldum. Diyete başladığımızda ayda 4 kilo alarak harika sonuç elde ettik. Hiç sıkılmadan destek olduğu için teşekkür ederim…

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Konya Disparoni Terapisi : Ağrılı Cinsel İlişki Sorunu

Ağrılı cinsel ilişki olarak adlandırılan “disparoni” toplumumuzda yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Disparoni “Ağrılı Birleşme” “Ağrılı Penetrasyon”

Çocuğumu Cinsel İstismardan Nasıl Korurum?

Korkunç şeyler yaşanıyor. Müdahale edemediğimiz çok şey var ama müdahale edebildiklerimiz de var. Ve bundan hepimiz sorumluyuz. Konu

Konya Cinsel Terapi - Cinsel İsteksizlik

Konya Cinsel Terapi Günlüğü : Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik; Kişinin cinsel eylem yetisinin sağlam olmasına karşın cinsel etkinlik ile ilgili isteğinin olmamasıdır. Kadınlarda da erkeklerde

Konya Pedagog Günlüğü: Çocuklarda Duygu Regülasyonu

Self regülasyon (duygu düzenleme-öz düzenleme) , duygularımızı ve davranışlarımızı durumun şartlarına göre yönetebilme yeteneğidir. Sinir bozucu uyaranlara karşı