0 850 840 87 87

KONYA DİYETİSYEN

Konya Diyetisyen - Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı

Hayalini kurduğunuz kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşmanın ve sağlıklı bir beslenme düzenine kavuşmanın en güzel ve doğru yolu uzman görüşü doğrultusunda spor yapmak ve düzenli beslenmektir. Böylece çevrenizden edindiğiniz geçici çözümler ile kısa sürede çok fazla kilo kaybı yaşatan riskli girişimlerden kaçınmış olacak, sağlıklı bir yaşam ve hedefleriniz için en doğru adımı atmış olacaksınız. Konya Diyetisyen desteği ve diyet danışmanlığı konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Elif Beyza KAYA, sizler için yaşantınıza ve metabolizmanıza en uygun beslenme programını düzenleyip aynı zamanda aldığınız bu kararda motivasyonuzu arttırarak, zorluklarınızın üstesinden gelmenizi sağlayacak ve yanınızda olmaya devam edecektir.

RANDEVU ALIN

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde başladığım lisans eğitimimi başarıyla tamamlayarak Diyetisyen ünvanını aldım. Beslenme ve diyetetik alanında elzem olan ve kendimi geliştirmemde esas oluşturan temelleri buradan aldım.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde poliklinik, endokrin, dahiliye, kardiyoloji ve yoğun bakım ünitelerinde; Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Hastanesinde onkoloji, toplu beslenme sistemleri, pediatri; İlkadım Toplum Sağlığı Merkezinde poliklinik; Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde onkoloji, poliklinik hematoloji ve nutrition team de staj yaptım.

Lisans eğitimim sırasında “Kazakistan’ın Oral Şehri Ve Türkiye’nin Samsun Şehrindeki Kanser Tanısı Almış Onkoloji Hastalarına Uygulanan Tıbbı Tedavi Yöntemlerinin Beslenme Durumuna Olan Etkilerinin Değerlendirilmesi” adlı tez çalışmamı ve “Profesyonel Sporcularda Enerji İçeceklerinin Performans Üzerine Etkileri”adlı seminer çalışmamı tamamladım.

Halen, Konyada Özel Optimum Aile Danışma Merkezi’nde Diyetisyen olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Beslenme ve Diyet danışmanlığı alanında; 1219 sayılı kanuna uygun olarak, sağlıklı kişilere ve hekimin yönlendirmesine bağlı olarak hasta kişilere danışmanlık hizmeti vermekteyim.

HİZMETLERİMİZ

🔸Kişiye Özel Diyet

🔸Ayrıntılı Tüm Vücut Analizi

🔸Kilo problemleri (Sağlıklı Kilo alma ve Kilo verme)

🔸Kilo Kontrolü ve Obezite Beslenme Danışmanlığı

🔸Yeterli ve Dengeli Beslenme Danışmanlığı.

🔸Diyet Ürünleri

🔸Sporcu Beslenme Danışmanlığı

🔸Gebe ve Emzikli Beslenme Danışmanlığı

🔸Çocuk ve Ergenlik Beslenme Danışmanlığı

🔸 Diyabet ve Beslenme Danışmanlığı.

🔸 Polikistik Over ve Beslenme Danışmanlığı.

🔸 Hipertansiyon, Kolesterol ve Beslenme Danışmanlığı.

🔸Gıda (Besin) İntoleransı (Çölyak,Laltoz İntoleransı vb.) Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Diyetisyen Elif Beyza KAYA - Danışan Tavsiye ve Yorumları

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Konya Depresyon Terapisi

Hayat beraberinde birçok olay, düşünce ve duygu getirir. Herkes hayatında zaman zaman olumsuz olaylar yaşar, olumsuz düşüncelere ve

Konya Psikolog Seans Ücretleri

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) sağlığın tanımını şu şekilde yapmıştır: “Sağlık, sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, bedence, ruhça

Konya Kaygı Bozukluğu (Anksiyete) Terapisi

Kaygı, bedenin tehdit ve tehlikelere karşı tepki vermesi için tasarlanmıştır. Kaygı  bedende kalp atışında hızlanma, solunum hızında değişiklikler

Konya Disparoni Terapisi : Ağrılı Cinsel İlişki Sorunu

Ağrılı cinsel ilişki olarak adlandırılan “disparoni” toplumumuzda yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Disparoni “Ağrılı Birleşme” “Ağrılı Penetrasyon”