0 850 840 87 87

KONYA DİYETİSYEN

Konya Diyetisyen - Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı

Hayalini kurduğunuz kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşmanın ve sağlıklı bir beslenme düzenine kavuşmanın en güzel ve doğru yolu uzman görüşü doğrultusunda spor yapmak ve düzenli beslenmektir. Böylece çevrenizden edindiğiniz geçici çözümler ile kısa sürede çok fazla kilo kaybı yaşatan riskli girişimlerden kaçınmış olacak, sağlıklı bir yaşam ve hedefleriniz için en doğru adımı atmış olacaksınız. Konya Diyetisyen desteği ve diyet danışmanlığı konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Elif Beyza KAYA, sizler için yaşantınıza ve metabolizmanıza en uygun beslenme programını düzenleyip aynı zamanda aldığınız bu kararda motivasyonuzu arttırarak, zorluklarınızın üstesinden gelmenizi sağlayacak ve yanınızda olmaya devam edecektir.

RANDEVU ALIN

Beslenme Uzmanı – Diyetisyen Elif Beyza KAYA,  Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. Üniversitesi’nde aldığı eğitim süresi boyunca birçok farklı kuruluşta uzun dönemli stajlar yaptı. Halen, Konya Özel Optimum Aile Danışma Merkezi’nde hizmet vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

🔸Kişiye Özel Diyet

🔸Ayrıntılı Tüm Vücut Analizi

🔸Kilo problemleri (Sağlıklı Kilo alma ve Kilo verme)

🔸Kilo Kontrolü ve Obezite Beslenme Danışmanlığı

🔸Yeterli ve Dengeli Beslenme Danışmanlığı.

🔸Diyet Ürünleri

🔸Sporcu Beslenme Danışmanlığı

🔸Gebe ve Emzikli Beslenme Danışmanlığı

🔸Çocuk ve Ergenlik Beslenme Danışmanlığı

🔸 Diyabet ve Beslenme Danışmanlığı.

🔸 Polikistik Over ve Beslenme Danışmanlığı.

🔸 Hipertansiyon, Kolesterol ve Beslenme Danışmanlığı.

🔸Gıda (Besin) İntoleransı (Çölyak,Laltoz İntoleransı vb.) Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Diyetisyen Elif Beyza KAYA; 1219 sayılı kanuna uygun olarak, sağlıklı kişilere ve hekimin yönlendirmesine bağlı olarak hasta kişilere beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Detaylı özgeçmişini okumak için;
www.optimumailedanismanlik.com/
diyetisyen-elif-beyza-kaya/

sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diyetisyen Elif Beyza KAYA - Danışan Tavsiye ve Yorumları

Konya Diyetisyen

F.T.

Diyetisyen Elif Beyza Hanım’a gelmeden önce bir cok kez diyet yaptım, kendim çabaladım ama bir türlü başaramamıştım. Daha sonra internette gezinirken Elif Beyza Hanım’ı buldum. Birazcık araştırdım ve başlamaya karar vermiştim. Ve sonra başladım. Gerçekten işinde o kadar bilgili ve başarılı ki 1 ayda 6 kilo vermiştim. Üstelik sağlıklı bir şekilde ve hiç aç kalmadan. Şunu da söylemeliyim; insanlara yaklaşımı çok güzel ve de samimi. Ayrıca listeyi sadece kendisi yazıp vermiyor sizin normal hayattaki yaşantınıza göre de ayarlıyor gerçekten çok mükemmel birisi:) kesinlikle tavsiye ediyorum ,gitmek isteyenler hiç tereddütte kalmasınlar. Kendisine de çok teşekkür ediyorumm, başarılarının devamını diliyorummmm:)

M…..

“Elif hanım ile iki aydır çalışıyorum. Kendisine kilo almak için başvurmuştum. Birlikte istediğim kiloya ulaştık ve yaklaşık 7 kilo aldım. Bu süreçte bana olan ilgisi, güler yüzü, ve verdiği motivasyonlar sayesinde diyetime daha kolay uyum sağladım. Diyetisyene gitmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

öm…k

Zayıflama diyetleri için araştırmalarım sonucu Beyza Hanımla görüştüm.İlk ay iki kilo verdim, hala sağlıklı ve keyifli bir şekilde kilo vermeye devam ediyorum sonuçlardan çok memnunum. Sevecen ve bilgili bir diyetisyen. Herkese tavsiye ederim.

ga…e

Çok ilgili ve güler yüzlü bir diyetisyen kendisi. Fazla kilolarimdan kısa zamanda kurtulmamı sağladı. Hiç düşünmeden gidin pişman olmazsınız.

S. K.

Sorunum kilo vermekti. Diyetisyen Elif hanımdan ilk haftada bile çok memnun kaldım. Kendisini internette  gördüm. İyice araştırdıktan sonra gitmeye karar verdim. Çalıştığım iş zor şartları olan bir ortam ve ona uygun diyet yapmam gerekiyordu. Kendisi bu konuda bana oldukça yardımcı oldu. Bana özel uygulayabileceğim bir diyet oluşturduk. Çok anlayışlı ve çok sevecen birisi. Şiddetle gelmenizi tavsiye ederim.

Ah.. Ç.

Kilo alma problemim vardı bundan dolayı Diyetisyen Elif hanıma başvurdum bu süreçte uyguladığımız diyet listesi ve Elif hanımın ilgisinden dolayı memnun kaldım. Diyetisyen Elif hanımı herkese tavsiye ederim.

E.Ç.

Enerji yetersizliği nedeniyle başladım. Hayatımı olumsuz etkiledi. Birden geldi aklıma doğaçlama yaptım. Danışmanlıktan memnun kaldım. Elif hanım başka bir kuruma geçse hiç düşünmeden bende Diyetisyen Elif hanımın arkasından giderim. Herkese tavsiye ederim. Danışmanlık sürecim devam etmektedir.

R.Y.

Hipotroidi hastasıyım bu yüzden de kilo vermem biraz daha zor ve yavaştı. Daha öncede birçok diyetisyene gitmeme rağmen istediğim sonucu alamadım. Birgün internette diyetisyen ararken Optimum Aile Danışma Merkezini buldum ve hemen randevu aldım. Elif Hanım diğer diyetisyenler gibi hazır diyet listesi vermek yerine kişiye özel diyet listeleri hazırlıyor ve daha da önemlisi bunun yanında motivasyon desteği de sağlıyor ki bence kilo verme sürecinde en önemli olan da bu.
Size bir amaç, hedef veriyor ve bunu başarmanız için de elinden geleni yapıyor. Teknik Alan bilgisi de gerçekten fazla, yani işin bilimsel yönü hakkında da sizi bilgilendiriyor. Şimdiye kadar her anlamda en çok memnun kaldığım diyetisyen Elif Hanım oldu. Başkalarına da gelip görmelerini ve yardım almalarını tavsiye ediyorum.

İ.A.

Fazla kilolarım nedeniyle merkezinize başvurdum. Diyetisyen Elif Beyza Kaya hanım sayesinde kilolarımdan kurtuluyorum. Hem her şeyden yiyebilyor hem de kilo verebiliyorum. Elif hanım güler yüzü, samimiyeti ve bilgileri ile bu işte bir numara. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

F.S.

Elif hanımla 3 aydır birlikte çalışmaktayız. Kendisine fazla kilolarım nedeniyle başvurdum. Onun sayesinde istediklerimi yiyerek, aç kalmadan fazla kilolarımdan kurtuluyorum. Birlikte 14 kiloya veda ettik ve devam etmekteyiz. Bu işte kesinlikle çok iyi ve danışanlarını çok güzel yönlendiriyor. Bilinçli bir şekilde diyet yapıyorum ve bu süreçte sağlıklı beslenmeyi öğreniyorum. Eğer Konya’da bir diyetisyene gitmeyi düşünüyorsanız Elif hanımı kesinlikle tercih etmelisiniz.

Sait S.

Kilolarımdan dolayı dertli olduğum için spor yaparken bile zorlanıyordum. Danışmana başvurmaya karar vermem bir anlık oldu ve ona derdimi anlatabildim. 3 ay sürdü. 74 kilodan 69 kiloya düştüm. Çok memnunum. Teşekkür ederim. Öncelikle eşime ve en yakın dostlarıma tavsiye ediyorum. Buraya gelmeleri için.

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Çocuğumu Cinsel İstismardan Nasıl Korurum?

Korkunç şeyler yaşanıyor. Müdahale edemediğimiz çok şey var ama müdahale edebildiklerimiz de var. Ve bundan hepimiz sorumluyuz. Konu

Konya Cinsel Terapi - Cinsel İsteksizlik

Konya Cinsel Terapi Günlüğü : Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik; Kişinin cinsel eylem yetisinin sağlam olmasına karşın cinsel etkinlik ile ilgili isteğinin olmamasıdır. Kadınlarda da erkeklerde

Konya Pedagog Günlüğü: Çocuklarda Duygu Regülasyonu

Self regülasyon (duygu düzenleme-öz düzenleme) , duygularımızı ve davranışlarımızı durumun şartlarına göre yönetebilme yeteneğidir. Sinir bozucu uyaranlara karşı

Konya Psikolog - Mutlu Bir Evliliği Bitiren Sebepler

Mutlu Bir Evliliği Bitiren 10 Sebep

Hepimiz yüksek umutlarla yeni ilişkilere başlıyoruz. Sevginin, hayatın günlük işleyişinde iş ve aile baskılarından dolayı  kaybolabileceğini ve samimiyetin