0 850 840 87 87

Adana Sarıçam Vajinismus Terapisi

Adana Sarıçam Vajinismus Terapisi

Adana Sarıçam’da cinsel danışmana ihtiyacınız mı var? ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri mevcut olan, bu alanda uzman, deneyimli ve danışan mahremiyetine son derece önem veren kadromuzdan hizmet alabilirsiniz. Adana Sarıçam vajinismus fiyatları ve randevu için merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Vajinismusa sahip bireyler genellikle çözümü olmayacağını ya da çok zor çözümleneceği hissine kapılıyorlar. Ancak vajinismus çözülemeyecek bir problem değildir, hatta çözümü haftalarca aylarca sürmemektedir. Birçok çiftin sorun yaşadığı vajinismus, bir uzman desteğine başvurulduğu sürece kesin ve kalıcı olmak üzere çözülmektedir. Alfa yöntemiyle 3 gün gibi bir sürede sorununuzu çözmek mümkün!

Partnerler arasında en yalın duyguların aktarıldığı aynı zamanda partnerler arasındaki bağı da güçlendiren, evlilikteki kuşkusuz en önemli konulardan bir tanesi cinsel yaşantıdır. Vajinismus sorununuzu destek alarak sonlandırabilir ve cinsel hayatınızdaki kaliteyi de yükseltebilirsiniz. Merkezimizde sunulan cinsel danışmanlık hizmetinde vajinaya direkt müdahale yoktur, bunun yanı sıra tıbbi bir müdahale de yapılmamaktadır.

Ülkemizin bütün şehirlerinden; diler otel konaklama yardımıyla dilerseniz de online seanslar aracılığıyla evinizin rahatlığında vajinismus terapisi hizmeti alabilirsiniz.

Etiketler: adana sarıçam vajinismus 3 günde başarılı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.