0 850 840 87 87

Afyon Dinar Pedagog – Çocuk Psikoloğu

Her ebeveyn çocuğunun sağlıklı, mutlu ve huzurlu büyümesini ister. Bu ortamı sağlayabilmek için çocukların temel ve yaşam ihtiyaçlarının karşılanması gerekmektedir. Ancak buna ek olarak çocuklarının duygusal ve psikolojik gereksinimlerinin karşılanması da son derece önem arz etmektedir. Çocukların manevi ihtiyaçları ihmal edildiğinde çocukların büyüdüklerinde davranış problemleri ya da psikolojik sorunlar yaşamalarına sebep olabiliyor. Aile; manevi anlamda yeterli olamayacağını düşündüğü anda Afyon Dinar Pedagog / Çocuk Psikoloğundan destek alınmalıdır. Pedagogtan destek almak için çocuğunuzun bir problemi olmasına da gerek yoktur, çocukları psikolog desteğiyle büyüdüklerinde daha bilinçli kişiler olacaklardır.

Oyun terapisi, çocuklarda mevcut olan psikolojik ve davranış sorunlarının ‘Oyun Terapisi’ eğitimi bulunan ve bu alanda sadece çocuk ve ergenlerle çalışan uzmanlarımızca; çocukların oyuncaklar aracılığıyla oyunlara aktardığı duygu ve düşüncelerini ortaya çıkararak çözüme kavuşturması demektir. Oyun terapisi; çocuğun iyileşmesinde, farkındalığının arttırılmasında oldukça faydalıdır. Bu sayede çocukların kendi dünyalarındaki yaşadıkları duygular, düşünceler ve sıkıntılar oyuna aktarılır ve psikolog ile çocuk arasında bir iletişim köprüsü oluşur. Ancak bu köprünün oluşması için çocuk kendini güvende hissetmelidir.

Oyun terapisti çocukların şartsız ve oldukları gibi büyüyüp gelişmeleri için gerekli ortamı hazırlar. Afyon Dinar pedagog ücretleri hakkında bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. Afyon Dinar en iyi pedagog arayışı içindeyseniz ‘Oyun Terapisi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Dinar pedagog tavsiye için aşağıda yer alan uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: dinar ergen psikoloğu, afyon dinar devlet hastanesi psikolog, pedagog nedir, dinar pedagog yorumları, dinar psikolog fiyatları, dinar psikolog tavsiye, afyon devlet hastanesi pedagog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PEDAGOG KADROMUZ