0 850 840 87 87

Afyon Sandıklı Diyetisyen

Afyon Sandıklı Diyetisyen – Online Beslenme Danışmanlığı

‘Afyon’da en iyi diyetisyen’, ‘Afyonkarahisar Sandıklı diyetisyen’ veya ‘Afyon diyetisyen randevu’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

Toplumdaki bireyleri beslenme konusunda bilinçlendiren, bireylerin yeterli besin ögelerini dengeli bir şekilde almaları için beslenme programları oluşturan, besinlerin sağlığa en uygun şekilde pişirilmesi konusunda donanıma sahip kişilere Diyetisyen adı verilmektedir.

Beslenme, anne karnında hayatta var olduğumuz andan öldüğümüz ana kadar devam eder. Dolayısıyla beslenme danışmanlığını sağlıklı veya beslenmeyle alakalı bir hastalığa sahip tüm bireyler alabilirler.

Online Beslenme ve Diyet Danışmanlığı için öncelikle danışanlardan 3 günlük besin tüketim kaydı alınır ve kişinin rutin yaşamındaki beslenme alışkanlıkları hakkında bilgi sahibi olunur. Ardından kan bulguları, vücut ölçüleri ve tartı ölçüm sonucu analiz edilir ve kişiye özel beslenme planı oluşturulur.

Online beslenme danışmanlığından; iş temposu yoğun olan bireyler, yurt dışı ya da şehir dışında ikamet eden, sürekli olarak motive edilmek isteyen, bulunduğu şehirde diyetisyen desteği alma imkanı bulunmayan, zamandan tasarruf etmek isteyen ya da herhangi bir sebep kaynaklı yüz yüze beslenme danışmanlığı hizmeti alamayan bireyler hem görüntülü hem sesli online danışmanlık desteğinden faydalanabilirler.

Sandıklı diyetisyen fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz. Sandıklı diyetisyen öneri ve yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: afyonkarahisar devlet hastanesi diyetisyen, bucak diyetisyen, çan diyetisyen

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

DİYETİSYEN

Özge Nur DUTAK

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/diyetisyen-ozge-nur-dutak/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.