0 850 840 87 87

Afyon Sandıklı Psikolog – Psikolojik Danışman

 

Afyon Sandıklı psikolog arayışında olan bireyler genellikle bu arayışı ilk olarak internet üzerinden yapmaktalar. Yaşantınızda oluşan zor süreçler ve günlük hayatınızdaki rutin işlerinizi bile halletmenizi güçlendiren sorunlar ve bu sorunların getirisi olan psikolojik ruh halleriyle alakalı çalışan, bu zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayan ve tekrarlanmaması için birtakım metotlar uygulayan, öz farkındalığınızı arttırma konusunda yardımcı olan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Toplumdaki her bireyin yaşadığı sorun kendine özeldir. Bu süreçte meslek etik kurallarına göre ilerleyen, danışan gizliliğine son derece önem veren, deneyimli ve güvenilir psikolog/psikolojik danışman kadromuz ile danışan arasında bir iletişim köprüsü kurulur. Bireyi olumsuz olarak etkileyen olayların bireyler tarafından aşılması ve yaşanılan sıkıntılarla baş etme becerileri gibi kazanımlar elde etmesi amaçlanır.

Problem çözme becerisi, iletişim ve sosyal beceriler, duygu ve düşüncelerle başa çıkma yöntemleri gibi kazanımlar neticesinde danışanların iyileşmesi sağlanır ve ileri zamanlarda yaşanabilecek problemlere karşı korunmaları da sağlanır.

Bireysel psikolojik danışmanlık ve diğer danışmanlık türlerinde de sıklıkla kullanılan EMDR Terapisi etkisinden kolaylıkla çıkamadığınız travmalarınızı anlamlandırmak ve travmalarınızın beyninizde oluşturduğu sizi olumsuz olarak tetikleyen duygu ve düşüncelerinizi yok etmek ve yerine olumlu düşünceler yerleştirmek amacıyla uygulanmaktadır. EMDR terapisi; stres ve öfke kontrolü, savaş, doğal afetler, sınav kaygısı, aile içi çatışmalar, ölüm ve yas süreci, kabul görmeme, cinsel problemler, panik bozukluğu, performans kaygısı (spor, sahne vb.) ve travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) gibi durumlarda sıklıkla başvurulan bir yöntemdir.

Afyon Sandıklı psikolog ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz. Sandıklı psikolog tavsiye ve yorumlar için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: sandıklı özel psikolog, sandıklı psikolog ücretleri, afyon sandıklı psikolojik danışmanlık, sandıklı en iyi psikolog, sandıklı klinik psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.