0 850 840 87 87

Aksaray Ortaköy Cinsel Terapi

Cinsellik hiçbir zaman konuşulmaması gereken bir konu değildir. Disparoni, vajinismus, cinsel isteksizlik, ereksiyon problemleri veya erken/geç boşalma gibi problemleriniz gelin ‘Cinsel Terapi‘ ve ‘Aile Terapisi‘ eğitimi almış, gizlilik esasına ve meslek etik kuralarına uyan, güvenilir uzman Aksaray Ortaköy Cinsel Terapi kadromuzla destek olalım.

Bir ilişkide cinsel yaşantının tatmin edici olması doğal ve sağlıklı kabul edilir. Bunun yanı sıra ilişkinin problemsiz devam edebilmesi için çiftlerin fiziksel ve duygusal olarak yakınlığının sürdürülmesi gerekir. Cinsel yaşamda oluşan problemlerin çözümlendirilebilmesi için cinsel terapi desteğine başvurulabilir.

Cinsel Terapi; çiftler arasında soruna neden olan cinsel problemlerin bozduğu ruhsal dengeyi sağlamak, bireylere cinsel eğitim vermek, partnerlerin hem kendilerini hem de birbirlerini tanımasını sağlamak, cinsel çatışmaları sonlandırmak, ve tüm bunların sebep olduğu gerginlikleri ve stresli ortamı azaltmak, çiftlerin iletişim ve ilişkilerini geliştirmek amacıyla yapılan bir terapidir. Bireylerin kendi yaşamlarında stres, depresyon veya kaygı gibi durumlar da partnerlerin cinsel yaşamıyla ilişkili olabileceği için bu tür durumlar seanslar sırasında göz önünde bulundurulur. Cinsel danışmanlıkta sorunun kaynağı ve sürecin gidişatı hakkında bireylere bilgi verilir. Aynı zamanda cinsellikte doğru bilinen yanlışlar hakkında bireyler bilgilendirilir.

Aksaray Ortaköy Cinsel Terapi Danışmanlığı seans ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler: cinsel terapi devlet hastanesi aksaray, cinsel terapi ücretleri, cinsel terapist tavsiye, evlilik ve cinsellik terapisti, cinsel terapi nedir, ortaköy cinsel terapist, ortaköy aile danışmanı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.