0 850 840 87 87

Antalya Kumluca EMDR Terapisi

OPTİMUM PSİKOLOJİ (Lara, Muratpaşa/Antalya) —-  Online Psikolojik Danışmanlık – Antalya Kumluca EMDR Terapisi
Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift ve Aile Psikolojik Danışmanlık – Cinsel Danışmanlık  Hizmetleri

 Acı anılarınızdan ve bunun sonucu olan psikolojik sorunlarınızdan EMDR ile kurtulun! Antalya Kumluca EMDR Terapisi alanında uzman ‘EMDR Terapisi’ eğitimi almış uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

EMDR’de hedef yaşama daha iyi ayak uydurmak, kişinin başa çıkmakta zorlandığı durum ya da olaylarla başa çıkma metotlarının olumluya döndürülmesi ve danışanların daha sağlıklı iletişim kurabilmesidir. Sürece ruh hali olarak yoğun sıkıntılı başlayan pek çok danışan terapinin ilk seansı itibariyle kendisini olumsuz etkileyen ve rahatsız eden olay ya da duyguların önceki kadar etkilemediğini belirtmektedir. EMDR ile hızlı ve sağlıklı bir değişim yaşanmaktadır. Kumluca EMDR terapi ücretleri ve randevu için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Kumluca EMDR tavsiye ve yorumlar için sayfanın aşağısında yer almakta olan uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: kumluca belediyesi psikolog, kumluca emdr, kumluca psikoloji klinikleri, kumluca psikolojik danışman, optimum psikoloji kumluca

Randevu İletişim:

ANTALYA
Optimum Psikoloji

Fener Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı, Grand Duke İş Merkezi, No:75/A, İç Kapı No:6, Lara, Muratpaşa, ANTALYA
0 850 840 87 87

ANTALYADA KADROMUZ

Online ya da Yüz Yüze EMDR Terapisi Desteği Alabileceğiniz Uzmanlarımız Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Antalya EMDR Terapisi Desteği için; 
https://www.optimumpsikoloji.com.tr/antalya-emdr-terapisi/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.