0 850 840 87 87

Aydın Kuşadası Cinsel Terapi

Aydın Kuşadası Cinsel Terapi’ veya ‘Kuşadası Psikolog’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

Cinsel hayat, evlilik ve ilişkilerin kuşkusuz en önemli faktörlerinden biridir. Cinsel ilişki çiftler arasında en sade duyguların paylaşıldığı bir ilişki türüdür. Aynı zamanda partnerler arasındaki bağı da kuvvetlendiren bir konudur.

Cinsellik sadece cinsel organlarla sınırlanmış bir konu değildir. Cinsellikle ilgili bireylerde yerleşmiş inançlar vardır. Yerleşmiş inançları ise çoğunlukla cinsellikle ilgili mitler oluşturmaktadır. Bu doğru bilinen yanlışlar cinsel sorunların meydana gelişinde çok yüksek etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra toplumumuzda cinselliğin tabu olarak görülmesi ve yeterli cinsel eğitim verilmemiş olması da cinsel sorunlara davetiye çıkarmaktadır.

Cinsel terapinin amacı; cinsel sorunları olan kişilerin psikolojilerini iyileştirmek, kişilere yetersiz verilen cinsel eğitimi vermek, bireylerin kendilerini tanımalarına olanak sağlarken birbirlerini tanımalarına da destek olmak, cinsellikle alakalı çatışmaları sona erdirmek, bu çatışmaların getirisi olan gerginlik ve stresi yok etmek ve bireylere problemlerle başa çıkma metotları kazandırmaktır. Partnerler gelecek zamanda ilişkilerinde karşılaşacakları herhangi bir problemle zorlanmadan başa çıkabilecekler.

-Vajinismus terapisi,

-Disparoni,

-Cinsel isteksizlik,

-Erken ya da geç boşalma,

-Ereksiyon sorunları,

-Orgazm sorunları

Yukarıdaki tıbbi bir işleme gerek olmayan cinsel problemlerden biri sizde de mevcutsa ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan uzman, deneyimli, yargılamayan ve güvenilir kadromuzdan hizmet alabilirsiniz. Aydın Kuşadası cinsel terapi fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. Kuşadası cinsel terapi tavsiye için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: cinsel terapi izmir, kuşadası cinsel terapi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.