0 850 840 87 87

Aydın Nazilli Psikolog – Psikolojik Danışman

 

Aydın Nazilli psikolog desteği arayışında olan kişiler çoğunlukla bu arayışlarına ilk olarak internet üzerinden başlıyorlar. Herkesin yaşamında zorlandığı, aşamayacağını düşündüğü engelli yollar olabilir. Bu tür durumlar günlük hayatımızda, etrafımızdaki kişilerle olan iletişimlerimizde olumsuzluklara sebebiyet verebilir. Aşamayacağınızı düşündüğünüz durumlarda; olaylarla baş edebilmek, ruh halinizi daha iyiye taşıyabilmek adına bir uzmandan destek almanızı öneririz.

Bir travma meydana geldiğinde zihnimiz travmayı yaşanılan andaki duygusal yüküyle kayıt altına alır. Kişinin karşısına travmasını tetikleyici bir şey çıktığında zihin travma anındaki düşüncelerle dolmaya ve devamlı bireyin karşısında çıkmaktadır. EMDR terapisi tam da böyle durumlardan çıkış yolunuz olabilir.

Nazilli en iyi psikolog arayışındaysanız ‘EMDR Terapi’, ‘Bilişsel Davranışçı Terapi’, ‘Cinsel Terapi’, ‘Aile Terapisi’ ve ‘Oyun Terapisi’ eğitimleri bulunan uzman ve deneyimli kadromuzdan destek alabilirsiniz. Aydın Nazilli psikolog tavsiye ve yorumları için aşağıda yer almakta olan uzmanlarımızın tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: nazilli psikolog ücretleri, efeler psikolog, nazilli psikoloji merkezleri, psikolog devlet hastanesi, aydın merkez psikologlar, nazilli evlilik danışmanı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.