0 850 840 87 87

AYDIN PEDAGOG – ÇOCUK PSİKOLOĞU

Bütün ebeveynler çocuklarının sağlıkla, mutlu ve huzurlu bir ortamda büyüyüp gelişmesini ister. Çocukların sağlıklı büyüyüp gelişebilmeleri için hayati gereksinimlerinin karşılanması oldukça elzemdir. Fakat buna ek olarak çocukların psikolojik yönden de gereksinimleri giderilmelidir. Çocukların manevi gereksinimleri ihmal edildiğinde, gelecek zamanlarda çocuklarda davranışsal sorunlar ya da psikolojik problemler oluşabilmektedir. Anne-babalar çocuklarının bir problemi olduğunu anladığı an bir pedagog/çocuk psikoloğundan destek almalılardır. Fakat bir pedagogtan destek almak için çocuğunuzun bir sorunu olmasına gerek yok, bir pedagog gözetimiyle büyüyen çocuklar, büyüdüklerinde daha bilinçli yetişkinler olmaktadırlar. Aydın en iyi pedagog arayışında iseniz ‘Oyun Terapisi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri mevcut olan ve bu alanda çocuk ve ergenlerle çalışan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Çocuklarda karşımıza çıkan psikolojik problemlerin, davranışsal sorunların oyuncaklar aracılığıyla oyunlara iletimiyle; oyun terapistinin çocuğun sorunlarını, kendi dünyasını anlayıp, sorunların çözülmesi, psikolojik ve davranışsal problemlerin ortadan kaldırılmasına oyun terapisi adı verilmektedir.

Oyun terapisi sayesinde pedagog ile çocuk arasında bir iletişim köprüsü oluşur. Ve bu köprü sayesinde çocukların konuşarak anlatamadığı durumları oyunlarla terapistine aktarır. Aynı zamanda oyun terapisi çocuğun iç dünyasının yansımasını gösterir.

Aydın pedagog ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Aydın pedagog öneri ve yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: aydın’daki en iyi psikologlar, söke pedagog, aydın pedagog, aydın çocuk psikoloğu

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Aydın ve İlçeleri: Efeler, Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.