0 850 840 87 87

AYDIN VAJİNİSMUS TERAPİSİ

Aydın Vajinismus Terapisi

Vajinismus gibi bir soruna sahipseniz, endişelenmeyin! Vajinismus çözümsüz bir sorun değildir. Çözümü ise haftalarınızı aylarınızı alan bir problem hiç değildir. Çağımızda oldukça yaygın olan vajinismus sorunu yaşayan bireylerin endişe yapmasını engellemek, kaygılarını gidermek için ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri bulunan uzman, güvenilir ve deneyimli Optimum Psikoloji kadromuzdan destek alabilirsiniz. Alfa yöntemi sayesinde sorununuzu 3 gün gibi kısa bir zamanda çözümlemek için yanınızdayız. Aydın vajinismus ücretleri ve Aydın vajinismus randevu için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik ve ilişkilerde olmazsa olmaz etmenlerden birisi de cinselliktir. Vajinismus sorununa sahipseniz uzman kadromuzdan destek alarak bu problemi kesin ve net şekilde çözüme kavuşturun ve cinsel hayatınızdaki kaliteyi arttırın. Ayrıca EMDR Terapisi sayesinde daha önce yaşadığınız olumsuz deneyimlerinizin sizi etkileyen belirtilerinden kurtulabilmeniz mümkün.

Türkiye’nin her bölgesinden; dilerseniz otel konaklama desteğiyle dilerseniz online cinsel danışmanlık alarak evinizin rahatlığında Vajinismus terapisi desteği alabilirsiniz.

Vajinaya direk olarak müdahale veya tıbbi herhangi bir işlem bulunmaksızın; yalnızca cinsel danışmanlık hizmetiyle sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Etiketler: aydın vajinismus 3 günde başarılı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Aydın ve İlçeleri: Efeler, Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.