0 850 840 87 87

Balıkesir Altıeylül Pedagog – Çocuk Psikoloğu

Çocukların büyürken sosyalleştiği en önemli iki ortam aile ve okul çevresidir. Bu yüzden çocukların problemlerini çözüme kavuştururken ailesini ve yakın çevresini de atlamamak gerekir. Çocuğunuz için Balıkesir Altıeylül Pedagog / Çocuk Psikoloğu arayışında iseniz ‘Oyun Terapisi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri almış uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte yalnızca çocuk ve ergenlerle çalışan uzmanlardan destek almanızı önemle tavsiye ederiz.

Çocukların psikolojisi; genetik, kişilik, sosyal, duygusal, dil, bilişsel, çevresel etmenler ve fiziksel gelişimleri gibi birçok etmene dayanmaktadır. Çocuklar çevrelerine kendilerini bulundukları yaşlara göre çizdikleri resimler, davranış şekilleri, oynadıkları oyunlar veya konuşmalarıyla anlatırlar. Duyguları ve sorunlarını bu şekilde gösterirler. Bu yüzden Oyun Terapisi çocuklarda sıklıkla kullanılan yöntemlerden biridir. Oyun terapisinde çocukların problemlerini yansıtmasına yardımcı olan oyun terapisi oyuncakları kullanılır ve çocukların hayal gücü baz alınır.

Çocukların aile ortamı, arkadaş çevresi, okul kaynaklı ya da çocukların kendilerinden kaynaklı herhangi bir sorunun çözüme ulaşmasında çocukları psikolojik anlamda destekleyecek bir uzmana ihtiyaç vardır. Ergenlik dönemi sorunları, fobiler, öğrenme güçlüğü, tırnak yeme, dikkat eksikliği, iletişim kuramama, beslenme sorunları, uyum sorunları, altını ıslatma ya da herhangi bir problem için Pedagog/Çocuk Psikoloğu alanında uzman yalnızca çocuk ve ergenlerle çalışan kadromuzdan destek alabilirsinizPedagog tavsiye ve danışan yorumları sayfanın aşağı kısmında yer almaktadır.

Etiketler: balıkesir altıeylül pedagog tavsiye, devlet hastanesi pedagog, balıkesir psikolog, şehir hastanesi pedagog, balıkesir edremit pedagog, pedagog nedir, balıkesir en iyi pedagog, balıkesir psikolog ücretleri

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.