0 850 840 87 87

Balıkesir Edremit Vajinismus Terapisi

 

Balıkesir Edremit Vajinismus Terapisi

Vajinismus Kader Değildir. Çözümü aylar süren bir problem hiç değildir. Cinsel Terapi – Aile Terapisi eğitimi almış uzman kadromuz ile, Vajinismus sorununda Alfa metodu ile 3 gün gibi kısa sürede çözüm için Balıkesir Edremit Vajinismus Terapisi alanında uzman kadromuzla yanınızdayız. 2. Balayı şeklinde keyifli ve kısa sürede, otel konaklama desteği ile ya da TAMAMEN ONLİNE SEANLAR ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı. 

Vajinismus problemi bulunan bireylerde cinsel birleşme esnasında rahatsızlık hissi, yanma, acı ve ya hiç cinsel ilişkide girememe durumları vardır. Vajinismusa neden olan etmenler arasında korkular, telaş ya da stres, kişiyi sarsan olaylar, partnerle yaşanan problemler, çocukluk deneyimleri ya da yetersiz cinsel eğitim gibi durumlar yer almaktadır. Balıkesir’de vajinismus terapisi kadınların cinsel problemleri arasında en etkili ve en başarılı şekilde çözüme kavuşturulan bir sorundur. Terapi sürecinde adım adım ilerlenir ve bireyler %100 çözüme ulaştırılır.

Siz de vajinaya direkt müdahale olmadan, tıbbi bir müdahale olmaksızın, cinsel danışmanlık alarak ve cinsel yaşamınızdaki kaliteyi arttırarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Cinsel Danışmanlık tıbbi bir müdahale veya ilaç tedavisi içermez. Seanslar Klinik Psikolog Fatih UĞUR ve Aile Danışmanı Merve DEMİR tarafından ekip olarak gerçekleştirilmektedir. Balıkesir Edremit Vajinismus Terapisi ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: edremit vajinismus

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merve DEMİR
Aile Danışmanı – Cinsel Danışman

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/aile-danismani-merve-demir/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.