0 850 840 87 87

Balıkesir Karesi Cinsel Terapi

‘Balıkesir Karesi Cinsel Terapi Danışmanlığı‘ veya ‘Balıkesir Karesi Cinsel Terapi‘ araması yaptığınız için sayfamıza ulaştınız. 

Cinsellik yalnızca cinsel organlarla sınırlı değildir. Cinsellikle alakalı duygu, düşünce ve kişide yerleşmiş inançlar vardır. Yerleşmiş inançları çoğunlukla cinsellikle alakalı doğru bilinen yanlışlar oluşturmaktadır. Doğru bilinen bu yanlışlar cinsel problemlerin ortaya çıkışının başlangıcında büyük role sahiptir. Aynı zamanda cinselliğin tabu olarak görülmesi ve topluma gerekli cinsel eğitimin verilmemiş ya da yetersiz olması da cinsel problemlerin oluşumunda önemli etkiye sahiptir.

Cinsel Terapi; çiftler arasında soruna neden olan cinsel problemlerden dolayı yıpranan psikolojiyi tamir etmek, kişilere cinsellik hakkında eğitim vermek, çiftlerin ya da bireylerin hem kendilerini hem de birbirlerini tanımasını sağlamak, cinsel kavgaları çözümlemek, ve cinsel konulardan kaynaklanan gerginlikleri en aza indirmek, çiftlerin iletişim ve ilişkilerini pekiştirmek hedefiyle yapılan bir terapi yöntemidir.

-Vajinismus Terapisi (Cinsel İlişki Korkusu, Cinsel İlişkiye Girememe veya Cinsel İlişkide Kasılma),

-Disparoni (Ağrılı Acılı Cinsel İlişki),

-Cinsel İsteksizlik, Erken Boşalma, Geç Boşalma, Ereksiyon Problemleri, Boşalma ve Orgazm Problemleri

Siz de yukarıdaki sorunlardan birine veya tıbbi müdahale gerektirmeyen herhangi bir cinsel soruna sahipseniz ‘Aile Danışmanlığı‘ ve ‘Cinsel Terapi‘ eğitimi almış uzman kadromuzla Optimum Psikoloji olarak yanınızdayız. Balıkesir cinsel terapi ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: balıkesir aile terapisi, psikolog balıkesir, balıkesir psikolog yorumları, balıkesir psikolog ücretleri, balıkesir psikolog devlet hastanesi, bandırma cinsel terapist

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.