0 850 840 87 87

BOLU AİLE DANIŞMANI – AİLE TERAPİSTİ

‘Aile Terapisti Bolu’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021’, ‘Bolu Psikolog Fiyatları’, ‘Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Bolu Aile Terapisi alanında uzman, ‘Aile Danışmanlığı’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri almış deneyimli kadromuzdan hizmet alabilirsiniz. Bolu aile terapisti ücretleri hakkında bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. Bolu aile danışmanı tavsiye için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Her birey, anne karnında oluşmasıyla birlikte biyolojik eşi olan plasenta doğuncaya kadar ona eşlik etmektedir. Doğduğu zaman ise insan, ruhsal açıdan besleneceği bir kaynak aramaya başlar ve annesi artık yeni eşi olur. Genç yetişkinlik dönemlerinde ruh eşini bulma gereksinimi duyar. Sonuç olarak insan; yaşantısının hangi döneminde olduğu önemsiz olmaksızın yaşantısını bir eşle birleştirme isteğindedir.

Kişilerin, etrafındaki insanlarla kurdukları iletişim, aralarındaki ilişki, duygusal doyum noktaları herkes için epeyce önemli olmaktadır. Fakat konu duygusal ilişki olduğunda verilen önem biraz daha artmaktadır. Çift terapisi; partnerler arasındaki anlaşmazlıkları, iletişim kaynaklı problemleri, tartışmaları, cinsel veya duygusal sorunları çözümlemek veya çözmelerine yardımcı olmak amacıyla gerçekleştirilir. Seanslar sona erdiğinde ise partnerlerin veya aile üyelerinin olumlu anlamda değişim ve gelişimi olmaktadır.

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığının, kişilerin farkındalıklarının artması, yeniden yapılandırma ve iyileştirme özellikleri bulunmaktadır. Aile danışmanlığının hedefi ise sağlıklı ilişki, iletişim ve aile ortamının oluşması için aile fertlerine destek vermektir. Bunların yanı sıra Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı boşanma süreçleri, aldatma/aldatılma problemleri, aile üyelerinden birinin kaybı gibi konuları da kapsamaktadır.

Etiketler: bolu evlilik terapisi, bolu psikolog tavsiye, bolu psikolog fiyatları, bolu psikolojik danışmanlık merkezi, bolu en iyi psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Bolu ve İlçeleri: Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.