0 850 840 87 87

BOLU EMDR TERAPİSİ

Kişi bir travma yaşadığında beyin o anıyı yaşadığı andaki duygusal yüküyle kaydeder. Fizyolojik olarak depolanmış anı olayın olduğu andaki duygu ve düşüncelerle hazmedilmemiş olarak kayıt altına alınır. Travmalar aşılmadığı için olumsuz anıyı tetikleyici veya hatırlatıcı bir olay yaşandığında beyin olumsuz duygularla sürekli olarak dolmaya devam eder. EMDR yani Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme Terapisi; savaş stresi, depresyon, sınav kaygısı, kaza, yas, taciz, performans kaygısı, doğal afetler, cinsel sorunlar ya da çocuklukta gerçekleşen travmatik olaylar gibi durumlarda oldukça başarılı bir yöntemdir. Bolu EMDR Terapisi alanında uzman, ‘EMDR Terapisi’ eğitimi almış kadromuzdan destek alabilirsiniz. Bolu EMDR terapisi ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

EMDR terapisinde danışanların hayata daha iyi adapte olmasını, olumlu baş etme yöntemleri kazanmasını, daha sağlıklı ilişkiler ve iletişimler kurabilmesini sağlamak amaçlanır. Yoğun ruh hali dalgalanmasıyla terapiye başlayan bir çok danışan EMDR terapisinden sonra problemlerinin azaldığını, hafızasındaki kendisini olumsuz etkileyen görüntülerin silindiğini ve kendisini etkilemediğini belirtiyor. EMDR ile hızlı ve başarılı bir değişim, dönüşüm yaşanıyor. Bolu EMDR terapisi öneri için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: Bolu EMDR terapi ücretleri/fiyatları, EMDR fayda, EMDR nedir

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Bolu ve İlçeleri: Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.