0 850 840 87 87

Bolu Göynük Cinsel Terapi

Bolu Göynük Cinsel Terapi

Cinsel problemler kader değildir, tıbbi müdahaleye gerek olmayan tüm cinsel problemlerinizde yanınızdayız. Erken/geç boşalma, cinsel isteksizlik, disparoni, iktidarsızlık (ereksiyon problemleri) ya da vajinismus gibi cinsel problemleriniz için uzmanlarımıza başvurabilirsiniz. Bolu Göynük en iyi cinsel terapist arayışındaysanız Bolu Göynük Cinsel Terapi alanında uzman kadromuzdan hizmet alabilirsiniz. Göynük cinsel terapi ücretleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutlu evliliğin temeli etkenlerinden birisi kuşkusuz cinsel yaşamdır. Partnerlerin ilişkilerinde veya kendi yaşantılarındaki stresli halleri de cinsel problemlere sebebiyet verebilir. Bu tür durumlar oldukça normal olduğu gibi destek alındığında geçici olmaktadır.

Cinsel terapi, çiftler arasındaki anlaşmazlıklara neden olan cinsel problemlerin getirdiği dengesi şaşmış psikolojiyi tamir etmek, kişilere cinsel eğitim vermek, cinsel çatışmaları en aza indirmek ve bu tartışmaların verdiği huzursuzluk ve gerginliği ortadan kaldırmaya destek olmak için gerçekleştirilmektedir. Cinsel terapi süreci, danışanlara güvenli alanlarını oluşturup, meslek etik kurallarınca hareket eden, empati yeteneği yüksek, tarafsız, güvenilir, yargılamayan, deneyimli ve gizlilik esasıyla ilerleyen, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri bulunan uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Göynük cinsel terapist yorumları ve Göynük cinsel terapist öneri için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: göynük psikolog, göynük özel psikolog, bolu en iyi psikolog, bolu psikolojik danışmanlık merkezi, göynük aile danışmanı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.