0 850 840 87 87

Bolu Mudurnu Cinsel Terapi

Bolu Mudurnu Cinsel Terapi

Cinsel problemler kader değildir, tıbbi müdahaleye gerek olmayan tüm cinsel problemlerinizde yanınızdayız. Erken/geç boşalma, cinsel isteksizlik, disparoni, iktidarsızlık (ereksiyon problemleri) ya da vajinismus gibi cinsel problemleriniz için uzmanlarımıza başvurabilirsiniz. Bolu en iyi cinsel terapist arayışındaysanız Bolu Mudurnu Cinsel Terapi alanında uzman kadromuzdan hizmet alabilirsiniz. Mudurnu cinsel terapi ücretleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutlu evliliğin temeli etkenlerinden birisi kuşkusuz cinsel yaşamdır. Partnerlerin ilişkilerinde veya kendi yaşantılarındaki stresli halleri de cinsel problemlere sebebiyet verebilir. Bu tür durumlar oldukça normal olduğu gibi destek alındığında geçici olmaktadır.

Cinsel terapi, çiftler arasındaki anlaşmazlıklara neden olan cinsel problemlerin getirdiği dengesi şaşmış psikolojiyi tamir etmek, kişilere cinsel eğitim vermek, cinsel çatışmaları en aza indirmek ve bu tartışmaların verdiği huzursuzluk ve gerginliği ortadan kaldırmaya destek olmak için gerçekleştirilmektedir. Cinsel terapi süreci, danışanlara güvenli alanlarını oluşturup, meslek etik kurallarınca hareket eden, empati yeteneği yüksek, tarafsız, güvenilir, yargılamayan, deneyimli ve gizlilik esasıyla ilerleyen, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri bulunan uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Mudurnu cinsel terapist yorumları ve Mudurnu cinsel terapist öneri için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: mudurnu psikolog, mudurnu özel psikolog, mudurnu en iyi psikolog, bolu psikolojik danışmanlık merkezi, mudurnu aile danışmanı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.