0 850 840 87 87

BURDUR CİNSEL TERAPİ

‘Burdur Cinsel Terapist‘ ‘Burdur Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ veya ‘Burdur Psikolog’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

Evlilik ve ilişkilerdeki en önemli ilişkilerden biri hiç şüphesiz cinselliktir. Cinsel ilişki partnerler arasında en yalın duyguların paylaşıldığı bir ilişki çeşididir. İlişkide çiftler arasındaki bağı güçlendiren bir konudur.

Cinsellik yalnızca cinsel organlarla sınırlı bir konu değildir. Cinsellikle alakalı kişilerde yerleşmiş inançlar bulunmaktadır. Yerleşmiş inancı ise çoğunlukla cinsellikle alakalı doğru bilinen yanlışlar oluşturmaktadır. Bu mitler cinsel problemlerin oluşmasında çok büyük etkiye sahiptir. Ayrıca cinselliğin tabu olarak görülmesi ve gerekli cinsel eğitimin verilmemiş olması veya yetersiz verilmiş olması da cinsel problemlere sebep olmaktadır.

Cinsel terapinin amacı; cinsel problemleri mevcut olan bireylerin psikolojik ruh halini iyileştirmek, bireylere cinsel eğitim vermek, partnerlerin kendilerini tanımalarını sağlamanın yanı sıra birbirlerini de tanımalarına yardımcı olmak, cinsellik kaynaklı tartışmaları sona erdirmek, bu tartışmaların oluşturduğu stresi ve gerginliği en aza indirmek ve kişilere sorunlarla baş etme yöntemleri kazandırmaktır. Bu sayede bireyler ileriki zamanlarda ilişkilerinde herhangi bir sorunla karşılaştıklarında bunu zorlanmadan aşabilecekler.

-Vajinismus terapisi,

-Disparoni (Ağrılı acılı cinsel ilişki),

-Cinsel isteksizlik, erken veya geç boşalma, ereksiyon problemleri, orgazma problemleri

Yukarıdaki tıbbi müdahale gerektirmeyen cinsel sorunlardan birine sahipseniz ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan uzman, deneyimli ve güvenilir kadromuzdan destek alabilirsiniz. Burdur cinsel terapi fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Burdur cinsel terapi öneri için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: burdur cinsel terapist tavsiye

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Burdur ve İlçeleri: Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merve DEMİR
Aile Danışmanı – Cinsel Danışman

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/aile-danismani-merve-demir/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mustafa EĞREN
Psikolojik Danışman – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolojik-danisman-mustafa-egren/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyit ASLAN
Psikolog – EMDR Dnş.

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolog-seyit-aslan/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.