0 850 840 87 87

Burdur Yeşilova Diyetisyen

Burdur Yeşilova Diyetisyen – Online Beslenme Danışmanlığı

Burdur Yeşilova diyetisyen, toplumdaki bireylerin büyümesi, gelişmesi, kişilerin yaşantısı süresince sağlıklarını korumak ve geliştirmek, hayat kalitelerinin arttırılmasını sağlamak, bireye özgü beslenme planlarını oluşturan, gıdaların sağlığa uygun olarak pişirme teknikleri noktasında gerekli donanıma sahip, kişilere sağlıklı yaşam tarzını benimsemeleri konusunda destek veren, toplumu beslenme konusunda bilgilendiren kişilere verilen isimdir.

Beslenme danışmanlığı; yalnızca kilo verdirmek ya da kilo aldırmaktan ibaret bir süreç değildir. Oluşturulan beslenme planının sürdürülebilir olması için danışanların hayat koşullarını ve beslenme alışkanlıklarını mutlaka ihmal etmemek gerekir. Dolayısıyla danışanlar diyet ve yasak algısına girmeden hem doyarak hem de zevkle sağlıklı beslenme stilini yaşamlarına rahatlıkla uyumlayabilecekler.

Beslenme; gebelikte anne rahminde başlayıp yaşantımız boyunca ölene dek süren bir eylemdir. Dolayısıyla beslenme danışmanlığından sağlıklı ya da herhangi bir hastalığı bulunan tüm kişiler yararlanabilirler.

Online beslenme ve diyet danışmanlığı için ilk adım danışanın beslenme alışkanlıkları ve günlük yaşamı hakkında bilgi sahibi olmak adına 3 günlük besin tüketim kaydı alınmaktadır. Daha sonra danışanların vücut ölçüleri, tartı sonuçları ve kan bulguları değerlendirilerek bireye özgü beslenme planı düzenlenmektedir.

Online beslenme ve diyet danışmanlığından, iş hayatından fırsat bulamayan, yurt dışı veya il dışında oturan, sürekli olarak motive olmak isteyen, bulunduğu ilde diyetisyen hizmeti bulunmayan veya herhangi bir sebep kaynaklı yüz yüze beslenme danışmanlığı desteği alamayan tüm bireyler online beslenme danışmanlığı alabilirler. Online danışmanlık aynı zamanda zamandan tasarruf etmek isteyen bireyler için de oldukça uygundur. Danışanın isteğine göre sesli veyahut görüntülü olarak gerçekleştirilmektedir.

Yeşilova diyetisyen fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kurumumuza ulaşabilirsiniz. Yeşilova diyetisyen tavsiye ve yorumlar için aşağıda yer alan uzmanımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: burdur devlet hastanesi diyetisyen, yeşilova diyetisyenler

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87