0 850 840 87 87

BURSA CİNSEL TERAPİ

Bursa’da cinsel terapiste ihtiyacınız mı var? Cinsel terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri bulunan uzman, güvenilir ve deneyimli kadromuzdan destek alabilirsiniz. Bursa cinsel terapi ücretleri hakkında bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Bireylerin günlük hayatlarında yaşadıkları sorun ve stres ya da partnerleriyle aralarında yaşanılan problemler ve gerginlikler cinsel hayatlarına yansıyabilir. Cinsel danışmanlık desteğiyle cinsellikle alakalı mitler yani doğru bilinen yanlışları doğrularıyla değiştirmek, meydana gelen kaygı durumları ve stresli ortamı yok etmek, çiftler arasındaki ilişkiyi iyileştirmek hedeflenir. Bu hedefler yönünde, danışan ve terapist arasında bir iletişim köprüsü oluşur ve danışmanlık süreci başlar.

Kişilerin erken yaşlarda aileleri veya toplumdan öğrendiği cinsellikle alakalı bilgiler ya da yaşamış oldukları olumsuz deneyimler, içinde oldukları ilişkinin dinamikleri, çiftlerin birbirine karşı hissettiği duygu ve düşünceler cinsel yaşantılarını direkt olarak etkilemektedir.

Cinsel danışmanlıkta ana hedef; cinsel problemlerin çözülmesinin yanı sıra partnerlerin ikisi için de doyum yaşayabildikleri bir cinsel hayat sağlanmasıdır.

Cinsel danışmanlık ardından; kişi cinsel sorunlarını ve gereksinimlerini daha iyi anlayıp anlatabilir, partnerler birbirlerinden beklentilerini daha iyi görebilir ce cinsellikle alakalı konularda daha kolay iletişime geçebilirsiniz. Bursa cinsel terapist tavsiye ve Bursa cinsel terapist yorumları için aşağı kısımda bulunmakta olan uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: cinsel isteksizlik terapisi bursa, devlet hastanesi cinsel terapist, cinsel terapi nedir nasıl yapılır, cinsel terapi uzmanı, cinsel danışmanlık

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Bursa ve İlçeleri: Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir

CİNSEL TERAPİST KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.