0 850 840 87 87

BURSA VAJİNİSMUS TERAPİSİ

Bursa Vajinismus Terapisi

Bursa’da cinsel terapiste ihtiyacınız mı var? ‘Cinsel danışmanlık’ ve ‘Aile danışmanlığı’ eğitimleri var olan, vajinismus konusunda uzman, deneyimli ve danışanlarının mahremiyetine son derece özen gösteren kadromuzdan destek alabilirsiniz. Bursa vajinismus fiyatları ve Bursa vajinismus randevu için merkezimizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Vajinismus sorunu yaşayan bireyler genellikle çözümü olmayacağını ve hayatı boyunca bu problemle yaşayacağını veya çözümünün çok zor olacağını düşünmektedirler. Fakat vajinismus Alfa metoduyla 3 günde net ve kalıcı bir şekilde çözüme kavuşabilen bir problemdir.

Cinsellik, evlilik veya ilişkilerin şüphesiz en önemli yapıtaşlarından birisidir. Bunun yanı sıra çiftler arasında en yalın duyguların paylaşıldığı ve partnerler arasındaki bağı da kuvvetlendiren bir meseledir. Siz de vajinismus probleminizi ortadan kaldırarak cinsel yaşantınızdaki kalitesi daha yükseğe taşıyabilirsiniz.

Türkiye’nin bütün illerinden; otel konaklama desteği ya da online danışmanlık ile ev konforunda vajinismus terapisi desteği alabilirsiniz.

Optimum Psikoloji merkezi olarak gerçekleştirilen vajinismus terapilerinde vajinaya direkt işlem yapılmamakla birlikte tıbbi olarak herhangi bir müdahale de gerçekleştirilmemektedir.

Etiketler: bursa vajinismus terapisi, Edremit vajinismus, vajinismus nedir

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Bursa ve İlçeleri: Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.