0 850 840 87 87

Bursa Yıldırım Aile Danışmanı – Aile Terapisti

Bursa Yıldırım’da çift terapistine ihtiyacınız mı var? ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri almış uzman ve deneyimli kadromuzdan destek alabilirsiniz. Bursa Yıldırım aile terapisti ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve randevu oluşturmak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde aile içi ilişkiler bireyler tarafından çok fazla önemsenmez hale gelmiştir. Bununla birlikte aile ilişkileri oldukça önemli bir meseledir. Aile fertlerinin arasında meydana gelen birçok problemin kaynağı aile fertlerinin iletişim eksiklikleridir. Aile terapisine çoğunlukla iletişim kaynaklı problemler, çocuklarla alakalı problemler, bitmeyen gerginlikler, boşanma, sadakatsizlik ve cinsel sorunlarla başvurulmaktadır.

Bireylerin evliliklerinde veya ilişkilerinde yaşadığı uyumsuzluklar, anlaşma sorunları veya herhangi bir problemin sebebinin bulunmasıyla aile danışmanlığı süreci başlar. Partnerler arasında gerginliğe, stresli ortama ve iletişim kopuklukları yaşamalarına sebep olan olayın çözüme kavuşmasıyla devam eder. Kişilerin sorun çözme becerileri kazanmalarıyla onarılan iletişim kopukluklarının gelecekte de yinelemesinin önüne geçmek için önleyici yöntemler uygulanarak süreç sonlandırılır.

Aile danışmanlığı hizmetinden ayrıca evlenmeyi planlayan çiftler de yararlanabilirler. ‘Evlilik öncesi danışmanlık‘ ile evlenmeden önce partnerler birbirlerinin beklentileri ve gereksinimlerini daha iyi kavramaktadır ve gelecekte oluşabilecek potansiyel sorunlarla baş etme konusunda beceriler kazanmaktadırlar. Dolayısıyla sağlıklı bir evliliğe adım atmaktadırlar.

Yıldırım aile terapisti yorumları ve aile terapisti tavsiye için aşağıda yer alan uzmanlarımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: yıldırım en iyi aile terapisti, yıldırım evlilik terapisti, yıldırım aile danışmanı, bursa şehir hastanesi aile terapisi, yıldırım evlilik terapisti fiyatları

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merve DEMİR
Aile Danışmanı – Cinsel Danışman

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/aile-danismani-merve-demir/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mustafa EĞREN
Psikolojik Danışman – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolojik-danisman-mustafa-egren/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyit ASLAN
Psikolog – EMDR Dnş.

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolog-seyit-aslan/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.