0 850 840 87 87

ÇANKIRI AİLE TERAPİSTİ – AİLE DANIŞMANI

‘Aile Terapisti Çankırı’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021’, ‘Çankırı Psikolog Fiyatları’, ‘Aile Terapisti Fiyatları‘ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Çankırı Aile Terapisi alanında uzman, ‘Aile Danışmanlığı’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri almış kadromuzdan destek alabilirsiniz. Çankırı aile terapisti fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Çankırı aile terapisti öneri için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı, çiftlerin aralarında oluşan sorun ve engelleri anlama, çözüme ulaştırma ve ilişkilerini kuvvetlendirme amaçlı gerçekleştirilir. Partnerlere yönelik gerçekleştirilen seanslarda; iletişim kurma, kavgaları en aza indirme ve sağlıklı tartışma yetenekleri öğretmek amaçlanır. Evlilik terapisti, evlilikte yaşanılan pek çok tartışmanın çözümlenmesi ve ilişkinin onarımını sağladığı gibi devamı mümkün gözükmeyen ilişkilerin sağlıklı ve yıpratıcı olmayacak şekilde bitirilmesine de destek olmaktadır.

Evlilik planı yapan çiftler için evlilik yaşamlarında oluşabilecek olası çatışmaların engellenebilmesi ve sağlam temeller üzerine evliliğin inşa edilmesi amacıyla Evlilik Öncesi Danışmanlık hizmeti verilmektedir. Çiftler birbirine adapta olma sürecinde olduklarından krizlere ve sorunlara bu dönemde biraz daha açıktırlar. Olası problemleri önceden konuşmak, evlilik süreci ve sağlıklı ilişki adına atılacak en doğru adımlardandır. Evlilik öncesi danışmanlık hizmeti bütün çiftlere önerilmektedir.

Ayrıca Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığının, bireylere farkındalık kazandırma, kişisel gelişimlerine katkıda bulunma gibi katkıları vardır.

Etiketler: çankırı psikolog randevu, çankırı psikolog fiyatları, çankırı psikolojik danışmanlık merkezleri, çankırı özel psikolog, çankırı klinik psikolog

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Çankırı ve İlçeleri: Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merve DEMİR
Aile Danışmanı – Cinsel Danışman

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/aile-danismani-merve-demir/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mustafa EĞREN
Psikolojik Danışman – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolojik-danisman-mustafa-egren/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyit ASLAN
Psikolog – EMDR Dnş.

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolog-seyit-aslan/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.