0 850 840 87 87

Çankırı Ilgaz Cinsel Terapi

 

‘Çankırı Ilgaz Psikolojik Danışmanlık Merkezi’, ‘Çankırı Ilgaz Cinsel Terapist’ veya ‘Ilgaz Psikolog’ aramalarından birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

Cinsel yaşantı, evlilik ve ilişkilerdeki en önemli konulardan birisidir. Cinsel ilişki çiftler arasında en sade duyguların paylaşıldığı en yakın ilişki türüdür. Yani ilişkide partnerler arasındaki bağı kuvvetlendiren bir konudur.

Cinsellik sadece cinsel organlardan ibaret bir mesele değildir. Cinsellikle ilgili bireyde yerleşmiş inançlar bulunmaktadır. Yerleşmiş inançları ise genellikle cinsellikle ilgili mitler oluşturmaktadır. Bu mitler cinsel sorunların oluşmasında büyük paya sahiptir. Bunun yanı sıra cinselliğin tabu olarak görülmesi ve yetersiz cinsel eğitim de cinsel sorunlara neden olmaktadır.

Cinsel terapinin amacı cinsel sorunları nedeniyle dengesi bozulan ruh halini onarmak, kişilere cinsel eğitim vermek, bireylerin hem kendilerini hem de birbirlerini tanımalarını sağlamak, cinsel tartışmaları çözümlemek, bu çatışmaların getirisi olan stresli ortamı yok etmek, bireylerin sorun çözme becerilerini arttırarak ilişkiyi geliştirmektir.

-Vajinismus Terapisi,

-Disparoni (Ağrılı cinsel ilişki),

-Cinsel isteksizlik, erken/geç boşalma, ereksiyon sorunları, orgazm sorunları

Siz de yukarıdaki tıbbi müdahale gerektirmeyen cinsel problemlerden birine sahipseniz ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Çankırı Ilgaz cinsel terapi fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Ilgaz cinsel terapi öneri ve Ilgaz cinsel terapi yorumları için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: ılgaz psikolog fiyatları, ılgaz psikolojik danışmanlık, çankırı ılgaz özel psikolog, ılgaz aile terapisti

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.