0 850 840 87 87

Çankırı Ilgaz Diyetisyen

Çankırı Ilgaz Diyetisyen / Online Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Çankırı Ilgaz en iyi diyetisyen’, ‘devlet hastanesi diyetisyen’ ya da ‘diyetisyen randevu’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

Diyetisyen, insanların gerekli besin öğeleriyle yeterli ve dengeli olacak şekilde beslenme planı oluşturan, gıdaların sağlığa en yararlı şekilde pişirme teknikleri konusunda bilgiye sahip, beslenme konusunda halkı bilgilendiren kişiye denmektedir.

Online Beslenme Danışmanlığı için başlangıçta 3 günlük besin tüketim kaydı alınır. Sonrasında kan tahlilleri, vücut ölçüleri ve tartı ölçüm sonuçları istenir. Danışanın beslenme alışkanlıkları ve rutin hayatına uygun parmak izi gibi kişiye özel beslenme programı oluşturulur.

Beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti doğru bilinenin aksine yalnızca kilo vermek ya da kilo almak için programlanmış bir süreden ibaret değildir. Bu noktada beslenmeyle ilgili hastalıklarda beslenmenin önemi vurgulanmalıdır. Hayatımızın her evresinde beslenme vardır. Yani anne karnında yaşamımızın ilk evrelerinden, öldüğümüz zamana kadar tüm dönemlerde sağlıklı veya herhangi bir hastalığa sahip herkes beslenme danışmanlığı hizmeti alabilir.

Online Beslenme Danışmanlığını;

-Yoğun iş hayatına sahip,

-Yurtdışı veya şehir dışında yaşayan,

-Devamlı olarak motivasyona ihtiyaç duyan,

-İkamet ettiği şehirde diyetisyen hizmeti alma imkanı olmayan,

-Zamandan tasarruf etmek isteyen,

Veya herhangi bir nedenden dolayı beslenme danışmanlığı alamayan kişiler isterlerse görüntülü isterlerse sesli şekilde online danışmanlık alabilirler.

Çankırı Ilgaz diyetisyen ücretleri hakkında bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. Diyetisyen öneri ve diyetisyen yorumları için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87