0 850 840 87 87

Çankırı Orta EMDR Terapisi

Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme Terapisi yani EMDR, bireylerin yaşadığı olumsuz anılar (travma) etkisinden kurtulabilmeleri için ses, dokunma ve göz hareketlerinin kullanıldığı bir yöntemdir. EMDR, travmaların bıraktığı olumsuz duygu ve düşüncelerin sona ermesinde, olumsuz anıların insan beyninde yeni bir pencereden bakılabilmesine olanak sağlamada oldukça yararlıdır. Bireyler Çankırı Orta EMDR terapisi desteği aldıktan sonra olumsuz anılarından eskisi gibi etkilenmeyecekler. EMDR sayesinde bireyin yalnızca rahatsız olduğu ruh hali belirtileri ortadan kalkmıyor aynı zamanda bireyler olaylarla başa çıkma yöntemleri elde ediyorlar.

Çankırı Orta EMDR terapisinde amaç; danışanların yaşamlarına uyum sağlama eşiklerini yükseltmek ve çevrelerindeki insanlarla daha sağlıklı iletişim kurabilmelerini sağlamaktır. EMDR terapisinden önce ruhsal olarak iyi hissetmeyen pek çok danışan ilk seans itibariyle kendilerini etkileyen olayların onları önceki kadar etkilemediğini belirtiyorlar. Çankırı Orta EMDR terapisi alanında uzman ‘EMDR Terapisi’ eğitimler bulunan deneyimli ve güvenilir kadromuzdan destek alabilirsiniz. Çankırı Orta EMDR terapisi fiyatları hakkında bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: orta EMDR terapi ücretleri/fiyatları, EMDR faydaları, EMDR nedir

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.