0 850 840 87 87

Çankırı Orta Psikolog – Psikolojik Danışman

Çankırı Orta Psikolog desteği arayışında olan bireyler çoğunlukla arayışlarına ilk olarak internet üzerinden başlıyorlar. Dünyada var olan her bireyin yaşantısında zaman zaman problemler olabilir, kişiler bu problemlerin hiç geçmeyeceğini düşünebilir. Ve bu problemler günlük hayata, iletişim ve ilişkilere olumsuz olarak yansıyabilir. Bu gibi durumlarda duygularınızla baş edebilmek, psikolojik ruh halinizin dengesini sağlayabilmek adına bir uzmandan destek almanız önemli olmaktadır.

Yaşantımızda psikolojimizi sarsan her durumun temeli olumsuz inançlara dayanmaktadır. Bu olumsuz inançlar; başarısızlık, değersiz hissetme, yetersiz hissetme, çaresizlik veya güven eksikliği olabilir. EMDR sayesinde bireylerin öz farkındalıkları artar, olumsuz düşünceler silinir ve yerini olumlu duygulara bırakır. Kişilerin olumsuz anıları yani travmaları onlara yük olmaktan çıkar ve kişiyi rahatsız edemez hale gelir.

EMDR Terapisi; ölüm ve yas gibi durumlar, kaza, doğal afet, stresle baş etme, kaygı ve panik bozukluklar, öfke kontrolü, depresyon, sınav kaygısı, fobiler, sahne performans kaygısı, yeme bozuklukları, migren, fibromiyalji, cinsel sorunlar, aldatma/aldatılma problemleri veya travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) gibi durumlarda uzmanlar tarafından sıklıkla başvurulan bir yöntemdir.

‘EMDR Terapi’, ‘Bilişsel Davranışçı Terapi’, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Oyun Terapisi’ gibi eğitimleri bulunan uzman, deneyimli psikolog ve psikolojik danışman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Çankırı Orta psikolog ücretleri hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Orta psikolog öneri ve yorumlar için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: orta psikolojik danışmanlık merkezi, orta psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.