0 850 840 87 87

Çankırı Orta Vajinismus Terapisi

Çankırı Orta Vajinismus Terapisi

Vajinismus çözülemeyecek bir problem değildir. Çözümü ise haftalar aylan süren bir problem hiç değildir! Son zamanlarda pek çok kişi tarafından başvuru yapılan konulardan birisi olan Vajinismus problemi çoğu çiftin sıkıntı yaşadığı ve korktuğu bir cinsel sorun olmuştur, fakat destek alındığında kesin ve net olarak çözülebilen bir sorundur. Vajinismus problemi olan kişilerin endişelenmesinin önüne geçmek, korkularını gidermek için ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri bulunan uzman Çankırı Orta Vajinismus Terapisi alanında çalışan kadromuzdan destek alarak Vajinismus sorununuzu Alfa metodu ile 3 günde çözüme eriştirebilirsiniz.

Bir evlilik veya ilişkide bağları güçlendiren en önemli konulardan birisi de cinselliktir. Siz de vajinismus problemiyle yaşıyorsanız bizden destek alarak bu problemi kesin olarak çözebilirsiniz ve cinsel yaşantınızdaki kaliteyi arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra EMDR Terapisi sayesinde geçmişte yaşanılan olumsuz deneyimlerin getirdiği kaygı ve korkulardan kurtulabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden; otel konaklama hizmetiyle ya da online cinsel danışmanlık ile evinizde de Vajinismus Terapisi desteği alabilirsiniz.

Vajinaya direk olarak müdahale ya da tıbbi bir müdahale olmaksızın; sadece cinsel danışmanlık desteği alarak bu sorununuzu çözüme ulaştırabilirsiniz.

Seanslarımız Klinik Psikolog Fatih UĞUR ve Aile Danışmanı Merve Demir tarafından ekip olarak gerçekleştirilmektedir. Çankırı Orta vajinismus fiyatları ve Çankırı vajinismus randevu için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Orta vajinismus öneri ya da yorumlar için sayfanın aşağısında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: orta vajinismus terapisi, vajinismus nedir, optimum psikoloji, vajinismus ücretleri

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merve DEMİR
Aile Danışmanı – Cinsel Danışman

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/aile-danismani-merve-demir/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.