0 850 840 87 87

Denizli Çivril Aile Danışmanı – Aile Terapisti

İçerisinde bulunduğumuz çağın getirisiyle aile ilişkileri daha komplike ve çözülmesi zor gözüken durumlara doğru ilerlemektedir. Sebebi fark etmeksizin aile fertleri başa çıkmakta güçlük çektikleri problemleri çözümlemek için çabalarken bir uzmandan destek almalıdır. Denizli Çivril aile terapisti fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Çift, evlilik ve aile terapisti hizmetiyle bireylerin ilişki veya evliliklerinde meydana gelen uyumsuzluk ya da herhangi bir problemin nedeninin bulunmasıyla başlayan bu süreç; partnerler arasında gerginliğe, anlaşma sorunlarına, iletişim kopukluklarına sebep olan olayın çözümlenmesi ve ihtiyaç halinde ilişkinin düzenlenmesiyle devam etmektedir. Kişilerin sorun çözme becerileri gibi kazanımlarıyla onarılan iletişim eksikliklerinin ileriki zamanlarda da yinelenmemesi adına engelleyici yöntemler ile süreç sonlanmaktadır.

Çift, evlilik ve aile danışmanlığı yalnızca evli veya ilişkisi olan çiftler için değildir. Bunun yanı sıra sağlıklı ve uyum içinde bir evliliğe başlangıç yapmak ve sürdürmek için, evlenmeden önce çiftlerin birbirlerini daha iyi tanımaları, gereksinim ve beklentilerini bilmelerini, ileriki zamanlarda oluşabilecek ilişki ve iletişim sebepli çatışmalar noktasında farkındalık gibi kazanımlar elde etmeleri oldukça önemlidir.

Evlilik öncesi danışmanlığın; boşanma yüzdelerini düşürme noktasında da oldukça etkili olduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Kişilerin uyumlu bir evlilik için gereksinim duydukları faktörler farklılaşabilir. Evlilik öncesi danışmanlık partnerleri gelecekte evlilik hayatıyla alakalı oluşabilecek problem alanlarıyla karşılaşabilecekleri konusunda bilinçlendirmeyi amaçlar. Denizli Çivril aile terapisti öneri ve Denizli Çivril çift terapisti yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: çivril evlilik terapisti, denizli devlet hastanesi aile terapisi, çivril en iyi aile terapisi, ilişki terapisti, çivril psikolog ücretleri, çivril terapist, cinsel terapi çivril

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.