0 850 840 87 87

Denizli Çivril Diyetisyen

Denizli Çivril Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

Beslenme danışmanlığı; yalnızca kilo verdirmek ya da kilo aldırmaktan ibaret değildir. Doğduğumuz andan öldüğümüz ana kadar beslenme hepimizin hayatında var olan bir eylemdir. Beslenme danışmanlığından beslenmeyle ilgili bir hastalığı bulunan veya sağlıklı; yeni doğan dahil olmak üzere sırasıyla emzikli dönemi, okul öncesi, okul çağı, ergenlik, gebelik, yaşlılık dönemlerindeki tüm bireyler yararlanabilirler. Beslenme planının sürdürülebilir olması için bireylerin beslenme alışkanlıkları ve yaşam öyküleri son derece önem arz etmektedir. Denizli Çivril en iyi diyetisyen arayışında iseniz Diyetisyen  danışanlarına yasak algısı oluşturmadan hem doyarak hem de zevkle sağlıklı beslenmeyi hayatlarına adapte edebilmeleri için destek olacaktır. Çivril diyetisyen fiyatları ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online beslenme danışmanlığının ilk adımı danışanın beslenme alışkanlıkları hakkında bilgi sahibi olmak için bireylerden 3 günlük besin tüketim kaydı alınmasıdır. Ardından vücut ölçüler, tartı sonuçları ve kan bulguları da değerlendirilerek kişiye özel beslenme programı oluşturulur.

Online beslenme danışmanlığından; yoğun iş temposuna sahip, sürekli olarak motivasyona ihtiyaç duyan, bulunduğu ilde diyetisyen hizmeti bulunmayan, şehir dışında ikamet eden, zamandan tasarruf etmek isteyen veya herhangi bir nedenden dolayı yüz yüze beslenme danışmanlığı alamayan tüm bireyler kolaylıkla alabilir. Online seanslarımız bireyin isteğine göre sesli veya görüntülü gerçekleştirilmektedir.

Online beslenme danışmanlığının;

Tüm süreç online yürütüldüğünden zaman ve mekan kısıtlaması olmadığı için her an takipte olmak,

Gereksinim hissettiğiniz an diyetisyeninize ulaşabilmeniz,

Yapılan kaçamakları telafi etmek için diğer randevuyu beklemek zorunda kalmamanız ve diyetisyeninize anında danışabilmeniz

  gibi pek çok avantajı da bulunmaktadır.

Çivril diyetisyen tavsiye için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: denizli diyetisyen devlet hastanesi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87