0 850 840 87 87

Denizli Merkezefendi Cinsel Terapi

Denizli Merkezefendi Cinsel Terapi

Cinsel danışmanlık; bireylerin cinsel yetenekleri ve cinsellikte doyum noktalarıyla alakalı sorunlarını çözmelerine destek olmak, cinsel uyumu bulmalarını sağlamak konusunda çalışan Denizli Merkezefendi cinsel terapi alanında uzman kadromuz desteğinde gerçekleştirilen bir danışmanlıktır.

Cinsel danışmanlık; Cinsel terapi’ ve ‘Aile danışmanlığı’ eğitimleri bulunan uzmanlarımızca gerçekleştirilen bir süreci kapsamaktadır. Danışmanlık süresince kişinin cinsel sorununu aşmasını sağlamak ve ülkemizde yetersiz verilen cinsel eğitimin getirisi olan tabular ve mitleri düzeltmek adına cinsel eğitimler verilmektedir. Cinsel terapi danışmanlığı boyunca danışanlarımızın gizliliğine ve meslek etik kurallarına son derece uygun olarak ilerlemeye son derece önem vermekteyiz.

Cinsel danışmanlıkta amaç; partnerlerin sorun yaşadığı konuları çözüme kavuşturmak veya kişilerin çözebilmeleri için yol göstermek, cinsel sorunların getirisi olan huzursuzluk, gerginlik ve çatışma ortamını en aza indirmek ve kişilere sorunlarla baş etme yöntemleri kazandırmaktır. Ayrıca kişilerin ileri zamanlarda ilişkilerinde karşılarına çıkabilecek sorunlara karşı engelleyici yöntemler uygulanmaktadır. Merkezefendi cinsel terapi ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Merkezefendi cinsel terapi tavsiye ve yorumlar için sayfanın aşağısında yer alan uzmanlarımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: niğde cinsel terapist, erzurum cinsel terapi, malatya cinsel terapi, van cinsel terapi, çanakkale cinsel terapi, şanlıurfa cinsel terapi, merkezefendi cinsel terapi

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merve DEMİR
Aile Danışmanı – Cinsel Danışman

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/aile-danismani-merve-demir/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mustafa EĞREN
Psikolojik Danışman – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolojik-danisman-mustafa-egren/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyit ASLAN
Psikolog – EMDR Dnş.

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolog-seyit-aslan/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.