0 850 840 87 87

Denizli Merkezefendi Psikolog – Psikolojik Danışman

 

Hayatınızda yolunda gitmeyen olaylar, yaşadığınız zor süreçler ve rutin yaşamınızdaki işlerinizi bile zorlaştıran problemler ve bu problemlerle birlikte gelen olumsuz psikolojik ruh hallerini iyileştirme konusunda, sorunlarınızı çözümlemeniz konusunda, yaşanılan zorlukların üstesinden gelmeniz konusunda sizlerin yanında olacak Optimum Psikoloji psikolog / psikolojik danışman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Her kişinin yaşadığı problem kendine özeldir. Danışmanlık süresince meslek etik kurallarına son derece uyan, danışan mahremiyetine özen gösteren, deneyimli psikolog veya psikolojik danışmanlarımız ile danışan arasında bir iletişim bağı oluşur. Kişiyi olumsuz anlamda etkileyen durumların kişiler tarafından hazmedilmesi ve yaşanılan problemlerle başa çıkma yetenekleri kazanmaları sağlanır. Denizli Merkezefendi psikolog fiyatları ve Merkezefendi psikolog randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel psikolojik danışmanlık ve diğer danışmanlıklarda da çoğunlukla başvurulan EMDR Terapisi; etkisinden rahatlıkla çıkamadığınız olumsuz anılarınıza anlam kazandırmak ve bu olumsuz anıların beyinde meydana getirdiği sizi olumsuz olarak etkileyen duygu ve düşüncelerinizi etkisizleştirip, yerine olumlu duygu ve düşünceler yerleştirmek için gerçekleştirilir. EMDR Terapisi; sınav kaygısı, cinsel sorunlar, stres ve öfke yönetimi, aile içi tartışmalar, panik bozukluğu, savaş, ölüm ve yas süreci, performans kaygısı(spor, sahne vb.), doğal afetler, kabul görmeme ve travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) gibi birçok durumda gerçekleştirilebilir.

Denizli Merkezefendi psikolog öneri ve yorumları için aşağıda yer almakta olan uzmanlarımızın tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler:  denizli merkezefendi en iyi psikolog, merkezefendi psikolog seans ücretleri, denizli çamlık psikolog, merkezefendi psikolojik danışman, merkezefendi yetişkin psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.