0 850 840 87 87

Denizli Pamukkale EMDR Terapisi

Travmatik ve olumsuz anılarınızdan EMDR sayesinde kurtulabilirsiniz! EMDR yani Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme terapisi, sizi olumsuz olarak etkileyen anılarınızın fiziksel ve mental olarak sürekli olarak zihninizde dolanan etkilerinden kurtulmanız mümkün. Psikolojik problemlerin temelini kişiyi yoğun olarak etkileyen travmalar oluşturur. EMDR terapisi ile bu travmalar ve olumsuz belirtileri artık sizi rahatsız etmeyecek ve olaylarla yeni bir pencereden bakabileceksiniz. Denizli Pamukkale EMDR terapisi ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz. Denizli Pamukkale EMDR terapisi yorumlar ve öneriler için aşağıda bulunmakta olan uzmanlarımızın tüm danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Kişiler hayatında yolunda gitmeyen olayları ve problemleri çözüme ulaştırmakta güçlük çekiyorlarsa, özgüven ve öz farkındalık sorunları mevcutsa, geçmişteki olumsuz anıların etkisi hala sürüyorsa EMDR sizin için çıkış yolu olabilir. EMDR Terapisi; depresyon, özgüven problemleri, yeme bozuklukları, fobiler ve korkular, sahne performans kaygısı, beden algısı bozuklukları, ölüm ve yas, öfke ve stres kontrolü, savaş, doğal afet, sınav kaygısı, migren ve fibromiyalji gibi durumlarda uzmanlarımız tarafından sıklıkla uygulanan ve başarılı sonuçlar elde edilen bir terapi türüdür.

EMDR terapisi alan birey sürecin sonunda; önceden kendisini rahatsız eden olumsuz anılarından etkilenmeyecek. Bunun yanı sıra kişinin yaşam kalitesini düşüren belirtiler ortadan kalkar ve kişiye olaylarla baş etme yöntemleri ve olumlu inançlar empoze edilir.

Etiketler: EMDR nedir, EMDR terapisi fiyatları

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.