0 850 840 87 87

ERZİNCAN AİLE DANIŞMANI – AİLE TERAPİSTİ

Erzincan’da aile terapistine mi ihtiyacınız var? ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan uzman, deneyimli, mesleki etik kurallarına ve danışan mahremiyetine son derece özen gösteren kadromuzdan destek alabilirsiniz. Erzincan aile terapisti ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Aile içi iletişim çağımızda birçok ailenin ihmal ettiği ve bunun aksine fazlasıyla önem arz eden konulardan biridir. Aile üyelerinde oluşan pek çok sorunun sebebi aile içindeki iletişim eksiklikleridir. Bireyler aile terapisine çoğunlukla; iletişim sebepli problemler, çocuklarla alakalı problemler, sonu olmayan çatışmalar, boşanma, sadakat sorunları ve cinsel problemler kaynaklı başvurulmaktadırlar.

Aile terapisinde asıl hedef; çiftlerin birbirlerini daha doğru tanımaları, beklentilerini anlamaları, sağlıklı tartışma ve problem çözme becerileri kazanmalarıdır. Dolayısıyla çiftler gelecekte meydana gelebilecek sorunlara karşı hazırlıklı olmakla beraber sorunları daha kolay aşacaklardır.

Çift, evlilik ve aile danışmanlığını mevcut problemlerinizi çözüme kavuşturup huzurlu bir aile ortamına sahip olmak için alabileceğiniz gibi ‘evlilik öncesi danışmanlık’ desteği alarak evlenmeden önce partnerinizle karşılıklı olarak birbirinizden beklentilerini daha iyi kavrayıp evliliğe sağlıklı adım atabilirsiniz. Aynı zamanda ileride oluşabilecek problemlere karşı önlem de almış olacaksınız.

Evlilik öncesi danışmanlık ve aile danışmanlığının yanı sıra boşanma sürecinde olan çiftler de uzman kadromuzdan destek alarak bu süreci sağlıklı şekilde sonlandırabilirler.

Erzincan aile danışmanı tavsiye ve yorumlar için aşağı kısımda yer alan uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: erzincan evlilik terapisti fiyatları, erzincan evlilik terapisi, erzincan en iyi evlilik terapisti, erzincan psikolojik danışmanlık merkezleri, erzincan devlet hastanesi aile terapisi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Erzincan ve ilçeleri: Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.