0 850 840 87 87

Eskişehir Tepebaşı Aile Danışmanı – Aile Terapisti

‘Aile Terapisti Eskişehir Tepebaşı’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021’, ‘Eskişehir Psikolog Fiyatları’, ‘Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Eskişehir Tepebaşı Çift Evlilik ve Aile Danışmanı alanında uzman, ‘Aile Terapisi‘ ve ‘Cinsel Terapi‘ eğitimleri bulunan kadromuzdan destek almak, aile terapisti ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsanoğlu, anne rahminde var olduğu an itibariyle biyolojik eşi plasenta ona doğduğu ana kadar eşlik eder. Ve doğduğu an itibariyle birey ruhsal beslenme kaynağı arayışına girer ve annesini yeni eşi olarak bilir. Büyüyüp bağımsız bir kişi olduğunda ise ruh eşini bulma ihtiyacı hisseder. Yani insanoğlu hayatının hangi evresinde olursa olsun hayatını bir eşle birleştirme arayışında ve arzusundadır.

Bireylerin, çevreleriyle iletişimleri, ilişkileri, duygusal tatminlikleri her birey için oldukça önemlidir. Ancak konu romantik veya duygusal bir ilişki olunca verdikleri önem artıyor. Çift terapisi; çiftler arasındaki uyuşmazlıkları, iletişim sorunlarını, çatışmaları, cinsel ya da duygusal problemleri çözüme kavuşturmak için yapılan bir terapi türüdür. Süreç sonunda ise çiftlerin/aile fertlerinin olumlu manada değişimi ve gelişimi amaçlanır.

Çift Evlilik ve Aile Danışmanlığının, bireye farkındalık kazandırma, yeniden yapılandırma ve geliştirme fonksiyonları bulunmaktadır. Bu noktada aile danışmanlığının amacı sağlıklı bir iletişim ve aile ortamının oluşturulması için aile üyelerine destek vermektir. Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı aynı zamanda boşanma süreçleri, aldatma sorunları, aileden üyelerinden birinin kaybı, anne baba ilişkisinin çocuk üzerindeki etkisi gibi konuları da kapsamaktadır.

Etiketler: eskişehir aile terapisi tavsiye, eskişehir çift terapisi, eskişehir evlilik terapisti, tepebaşı belediyesi psikolog, ilişki terapisti, eskişehir şehir hastanesi aile terapisi, eskişehir tepebaşı psikolog, aile terapisi eskişehir, eskişehir en iyi psikolog, eskişehir danışmanlık merkezleri, eskişehir aile terapisi tavsiye

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.