0 850 840 87 87

Hatay Antakya Vajinismus Terapisi

Hatay Antakya Vajinismus Terapisi

Hatay Antakya’da en iyi cinsel terapist arayışında mısınız? ‘Cinsel terapi’ ve ‘Aile danışmanlığı’ eğitimleri almış, bu alanda uzman, danışan gizliliğine ve mesleki etik kurallarına son derece önem veren kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Hatay Antakya vajinismus terapisi ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Vajinismus problemine sahip kişiler çoğunlukla bu sorunun çözümsüz olduğunu ya da çözümünün aylar belki de yıllar süreceğini düşünmektedirler. Ancak vajinismus Alfa yöntemiyle 3 gün gibi çok kısa bir sürede kesin ve kalıcı olarak çözüme ulaştırılmaktadır.

Cinsel yaşantı; evlilik ve ilişkilerdeki kuşkusuz en önemli noktalardan bir tanesidir. Buna ek olarak partnerler arasında en sade duyguların aktarıldığı ve çiftler arasındaki bağı da oldukça güçlendiren bir konudur. Siz de vajinismus sorununuzu ortadan kaldırıp cinsel hayatınızdaki kaliteyi yukarıya çekebilirsiniz.

Ülkemizin bütün şehirlerinden; ister otel konaklama desteğiyle isterseniz de evinizin rahatlığında online seanslar ile vajinismus terapisi desteği alabilirsiniz.

Optimum Psikoloji olarak uygulanan vajinismus terapileri; vajinaya direkt işlem ve tıbbi herhangi bir operasyon içermemektedir.

 Antakya vajinismus tavsiye ve yorumlar için uzmanlarımızın aşağıda yer almakta olan tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: antakya vajinismus terapi merkezi, antakya vajinismus

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.