0 850 840 87 87

Hatay Dörtyol Cinsel Terapi

Hatay Dörtyol’da cinsel terapiste ihtiyacınız mı var? ‘Cinsel terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri almış uzman, deneyimli ve danışan mahremiyetine son derece özen gösteren  kadromuzdan destek alabilirsiniz. Hatay Dörtyol cinsel terapi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve randevu oluşturmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik ya da ilişkide cinsel hayat kuşkusuz en önemli konulardan bir tanesidir. Cinsel ilişki çiftler arasında en sade duyguların aktarıldığı ve bunun yanı sıra partnerler arasındaki bağı da kuvvetlendiren bir ilişkidir. Cinsellik sadece cinsel organlardan ibaret bir konu değildir. Cinsellikle ilgili bireylerde yerleşmiş inançlar bulunmaktadır. Bu yerleşmiş inançları ise çoğunlukla cinsellikle ilgili doğru bilinen yanlışlar meydana getirmektedir.. Bu mitler cinsel sorunların oluşumunda çok büyük paya sahiptir.

Cinsel danışmanlıkta hedef; cinsel sorunlara sahip bireylerin psikolojik ruh hallerini onarmak, kişilere cinsel eğitim vermek, kişilerin hem kendilerini hem de eşlerini tanımalarına fırsat sağlamak ve birbirlerinden beklentilerini kavramalarını sağlamak, cinsel problemlerden oluşan gerginlik ve çatışmaları somlandırmak ve kişilere problemlerle baş etme metotları kazandırmaktır.

-Vajinismus,

-Disparoni,

-Cinsel isteksizlik,

-Ereksiyon problemleri,

-Erken veya geç boşalma,

-Orgazm problemleri

Yukarıda yer alan tıbbi müdahaleye ihtiyaç olmayan cinsel sorunlardan birine sahipseniz kurumumuzdan cinsel danışmanlık desteği alabilirsiniz. Hatay Dörtyol cinsel terapist öneri ve yorumlar için uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: dörtyol cinsel terapist, dörtyol aile danışmanı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

CİNSEL TERAPİST KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.