0 850 840 87 87

Isparta Şarkikaraağaç Diyetisyen

Isparta Şarkikaraağaç Diyetisyen – Online Beslenme Danışmanlığı

Isparta Şarkikaraağaç diyetisyen, bireylerin yeterli ve dengeli gıda alabilmeleri adına beslenme programları oluşturan, besinlerin bireyin sağlığına en uygun şekilde pişirilmesi konusunda yeterli donanıma sahip, beslenme konusunda toplumu bilinçlendiren kişiye denmektedir.

Beslenme; anne rahminde var olduğumuz andan itibaren ölünceye kadar devam eden bir süreçtir. Dolayısıyla yeni doğan dahil olmak üzere hayatın bütün evrelerinde sırasıyla emziklilik dönemi, okul öncesi dönem, okul çağı dönemi, ergenlik dönemi, gebelik dönemi, yaşlılık dönemi dahil olmak üzere sağlıklı ya da herhangi bir hastalığa sahip tüm bireyler beslenme danışmanlığından yararlanabilirler.

Online beslenme danışmanlığı sürecinin ilk seansında kişilerin beslenme alışkanlıklarını öğrenmek işin 3 günlük besin tüketim kaydı alınır. Daha sonra bireylerin kan tahlilleri, vücut ölçüleri ve tartı sonuçları göz önünde bulundurularak kişiye özgü beslenme planı düzenlenir.

Online beslenme danışmanlığı; iş hayatı yoğun olan, sürekli motivasyona ihtiyaç duyan, zamandan kazanmak isteyen, yurt dışında ya da şehir dışında yaşayan, bulunduğu ilde diyetisyen hizmeti bulunmayan bireylerin hem görüntülü hem de sesli olarak alabilecekleri bir danışmanlıktır.

Şarkikaraağaç diyetisyen fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diyetisyen tavsiye ve yorumlar için sayfanın aşağısında yer alan uzmanımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: ısparta şehir hastanesi diyetisyen

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87