0 850 840 87 87

Isparta Yalvaç Cinsel Terapi

Isparta Yalvaç Cinsel Terapi

Cinsel danışmanlık; kişilerin cinsel becerileri ve cinsellikten duydukları hazla alakalı problemlerini çözümlemelerine yardımcı olmak, sağlıklı cinsel uyumu yakalamalarını sağlamak alanında çalışan Isparta Yalvaç Cinsel Terapi alanında uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilen bir danışmanlık türüdür.

Cinsel danışmanlık; Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri bulunan uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen profesyonel bir süreci kapsar. Danışmanlık boyunca bireyin cinsel problemlerini hazmetmesini sağlamak ve toplumumuzda yetersiz veya hiç verilmeyen cinsel eğitimin getirdiği tabuları ve doğru bilinen yanlışları değiştirmek için cinsel eğitimler verilmektedir. Cinsel terapi boyunca danışanlarımızın mahremine, gizlilik ve mesleki etik kurallara uygun olarak ilerlemeye son derece özen göstermekteyiz.

Cinsel danışmanlıkta amaç; çiftlerin problem yaşadığı konuları çözmek ya da bireylerin çözmesi için aracı olmak, cinsel problemlerin getirdiği huzursuzluk ve tartışma ortamını sona erdirmek ve bireylere problemlerle başa çıkma metotları kazandırmaktır. Bunlara ek olarak bireylerin gelecek zamanlarda ilişkilerinde karşılaşabilecekleri problemlere karşı önleyici uygulamalar da yapılmaktadır. Yalvaç cinsel terapi fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz. Yalvaç cinsel terapist tavsiye ve yorumları için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: yalvaç cinsel terapist, cinsel danışmanlık

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.