0 850 840 87 87

İstanbul Bağcılar EMDR Terapisi

EMDR terapisi fiyatları’ ve ‘EMDR seans ücretleri 2020’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. EMDR terapisi eğitimleri bulunan uzman, deneyimli ve güvenilir kadromuzdan destek alabilirsiniz. İstanbul Bağcılar EMDR terapisi ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak ve randevu oluşturmak içim kurumumuza ulaşabilirsiniz.

EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) terapisi en sade tabiriyle kişilerin etkisinden kolaylıkla çıkamadığı durumlara anlam kazandırmak ve kişiyi rahatsız eden etkilerden arındırmak, rahatlatmak için uygulanan bir terapi çeşididir. Olumsuz bir anı meydana geldiğinde beynimiz bu travmayı yaşadığı andaki gibi kaydeder ve travmalar hazmedilmediğinden bireyin karşısına olumsuz anısını hatırlatıcı herhangi bir şey çıktığında zihin sürekli olarak olumsuz düşüncelerle dolmaya devam eder.

EMDR terapisi; savaş, yas ve ölüm, doğal afetler, travmalar, fobiler, stres yönetimi, depresyon, panik bozuklukları, kabul görmeme, migren, aile içi çatışmalar, kaygı bozuklukları, obsesyon, migren ve fibromiyalji gibi durumlarla gerçekleştirilen ve sonucunda başarı elde edilen bir terapi çeşididir.

EMDR terapisinde ana hedef; bireylerin rutin yaşantılarına sağladıklarını uyumu ve adapte olma durumunu arttırmak, durumlarla baş etme yöntemleri kazanmalarını sağlamak, daha sağlıklı ilişkiler içinde olabilmelerine olanak sağlamaktır. İstanbul Bağcılar EMDR terapisi tavsiye ve yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: EMDR terapisi yaptıranlar, EMDR terapisi fiyatları, EMDR seans ücretleri 2020

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.