0 850 840 87 87

İstanbul Esenyurt Aile Danışmanı – Aile Terapisti

İstanbul Esenyurt’ta aile danışmanına ihtiyacınız mı var? ‘Aile Danışmanlığı’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri mevcut olan uzman, meslek etik kuralları ve danışan gizliliğine son derece önem veren kadromuzdan hizmet alabilirsiniz. İstanbul Esenyurt aile danışmanı ücretleri hakkında bilgi edinmek için merkezimize ulaşabilirsiniz.

Bulunduğumuz çağda aile ilişkileri daha karmaşık ve çözülmesi güç duran durumlara doğru yönelmektedir. Nedeni fark etmeksizin aile üyeleri baş etmekte zorlandıkları sorunları çözüme kavuşturmaya çalışırken bir uzmandan yardım almalıdır.

Çift, evlilik ve aile danışmanlığı süreci; kişilerin evlilik ya da ilişkilerinde yaşadıkları uyum sorunu veya herhangi bir sorunun kaynağının bulunmasıyla başlamaktadır ve çiftler arasında huzursuzluk, anlaşma problemlerine, iletişim eksikliklerine neden olan durumun çözülmesi ve gereksinim halinde ilişkinin düzenlenmesiyle devam etmektedir. Bireylerin problem çözme yetenekleri kazanmalarıyla tamir edilen iletişim eksikliklerinin ileride tekrarlanmaması için önleyici teknikler ile süreç sona ermektedir.

Aile içindeki sorunları çözümlemenin yanı sıra evlilik planlayan çiftler de uyumlu ve sağlıklı bir evliliğe adım atmak için ‘evlilik öncesi danışmanlık’ desteği alabilirler. Evlenmeden önce partnerlerin birbirlerini daha doğru tanımaları, gereksinimleri ve birbirlerinden beklentilerini anlamaları, ilişkinin geleceğinde meydana gelebilecek iletişim kaynaklı sorunlar konusunda farkındalık kazanmaları ve hazırlıklı olmaları oldukça önemlidir.

Evlilik öncesi danışmanlığın; boşanma yüzdeleri üzerinde de oldukça etkisi olduğu araştırmalar tarafından kanıtlanmıştır. Esenyurt aile terapisti öneri ve evlilik terapisti yorumları için aşağıda bulunan uzman kadromuzun danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: esenyurt en iyi aile terapisti, aile danışmanlığı merkezi, en iyi evlilik terapisti, en iyi aile terapisi, istanbul, evlilik terapisti esenyurt tavsiye, esenyurt belediyesi psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.