0 850 840 87 87

İstanbul Pendik Diyetisyen

İstanbul Pendik Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

 İstanbul Pendik’te diyetisyene ihtiyacınız mı var? Diyetisyen danışanlarına beslenme listelerinde yasaklar koymadan hem doyarak hem de zevkle sağlıklı beslenme stilini hayatınıza uyarlamanız konusunda yanınızda olacaktır. İstanbul Pendik diyetisyen fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Pendik diyetisyen randevu oluşturmak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Beslenme danışmanlığı toplumda bilinenin tersine sadece kilo vermek ya da kilo almayı içeren bir süreç değildir. Dünyada var olduğumuz andan öldüğümüz ana kadar beslenme eylemi sürmektedir. Ve yaşamın tüm evrelerinde beslenmenin çok büyük önemi vardır. Bu danışmanlıktan beslenmeyle bağlantılı bir hastalığı bulunan veya bulunmayan sağlıklı; yeni doğan döneminden başlamak üzere sırasıyla okul öncesi dönem, okul çağı, ergenlik dönemi, gebelik ve emziklilik dönemi, yaşlılık dönemindeki tüm bireyler faydalanabilirler.

Online beslenme danışmanlığı için ilk başta bireylerden beslenme alışkanlıklarına dair bilgi edinebilmek için 3 günlük besin tüketim kaydı alınmaktadır. Ardından danışanın vücut ölçüleri, tartı sonucu ve kan bulguları değerlendirilerek kişiye özgü beslenme programı oluşturulur.

Online beslenme danışmanlığının;

Danışmanlık süreci online ilerlediğinden zaman ve mekân kısıtlaması yoktur, dolayısıyla her an takipte olabilirsiniz,

İhtiyaç duyduğunuz an diyetisyeninize ulaşabilmeniz,

Kaçamakları telafi etmek için diğer randevuyu beklemek mecburiyetinde kalmamanız ve diyetisyeninize o an danışabilmeniz

  gibi birçok avantajı da bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz; kilo kontrolü, gebe ve emziklilik döneminde beslenme, sporcu beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, diyabette beslenme, hipertansiyon ve kolesterolde beslenme, besin gıda toleranslarında beslenme vb. şeklindedir.

İstanbul Pendik diyetisyen tavsiye ve Pendik diyetisyen yorumları için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: devlet hastanesi diyetisyen tavsiye, diyetisyen tavsiye, diyetisyen fiyatları, en iyi diyetisyen, Bakırköy diyetisyen, türkiye’nin en iyi diyetisyen listesi, pendik kaynarca diyetisyen, kurtköy diyetisyen

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87