0 850 840 87 87

İstanbul Ümraniye Vajinismus Terapisi

İstanbul Ümraniye Vajinismus Terapisi

İstanbul Ümraniye’de cinsel terapiste gereksiniminiz mi var? ‘Cinsel terapi’ ve ‘Aile terapisi’ eğitimleri bulunan, vajinismus konusunda uzman, deneyimli ve danışan gizlilik ilkesine son derece önem gösteren kadromuzdan danışmanlık desteği alabilirsiniz. İstanbul Ümraniye vajinismus ücretleri ve Ümraniye vajinismus randevu için kurumumuzu arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Vajinismus çözülmeyecek bir problem olmamakla beraber çözümü ise Alfa metoduyla 3 gün gibi çok kısa bir süre içerisinde kesin ve kalıcı olarak gerçekleşmektedir.

Cinsel yaşantı, evlilik ve ilişkilerde şüphesiz en önemli konulardan biridir. Cinsellik aynı zamanda çiftlerin arasında en sade duyguların paylaşıldığı, partnerler arasındaki bağı kuvvetlendiren bir konudur. Vajinismus sorununuza son vererek cinsel yaşantınızdaki kalitesi yükseğe taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra EMDR terapisi sayesinde geçmişte edindiğiniz olumsuz deneyimlerin etkilerinden kurtulmanız mümkün.

Ülkemizin bütün şehirlerinden; arzunuza göre otel konaklama desteği veya evinizin rahatlığında online seanslar ile vajinismus terapisi alabilirsiniz.

Optimum Psikoloji olarak gerçekleştirilen vajinismus terapilerinde vajinaya direkt bir müdahale olmamakla beraber tıbbi herhangi bir işlem de uygulanmamaktadır.

  İstanbul Ümraniye vajinismus tavsiye ve yorumlar için uzmanlarımızın tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: ümraniye vajinismus 3 günde başarılı, vajinismus terapi ücretleri

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.