0 850 840 87 87

İzmir Bayındır Pedagog – Çocuk Psikoloğu

Aile ve okul ortamı çocukların sosyalleşmesinde rol oynayan en temel unsurlardır. Çocukların sorunlarını ortadan kaldırırken ailesine ve yakın çevresine de odaklanmak gerekmektedir. Çocukların doğduğu andan bulundukları yaşa kadar olan yaşamlarında oluşan sorunun çözülmesinde yalnızca çocuk ve ergenlerle çalışan uzmanlardan destek almak ayrıca önemlidir. Siz de çocuğunuza İzmir Bayındır Pedagog/Çocuk Psikoloğu arıyorsanız ‘Oyun Terapisi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimi almış uzman kadromuzdan randevu alabilirsiniz.

Geleceğimiz olan çocukların psikolojisi, genetik, çevresel faktörler, kişilik, dil, sosyal, bilişsel, duygusal ve fiziksel gelişimleri gibi birçok faktöre odaklanmaktadır.

Çocukların çevreleriyle kendilerini anlatma ve iletişim şekli yetişkinlerden farklıdır. Çocuklar yaşlarına göre çevrelerine kendilerini çizdikleri resimler, oynadıkları oyunlar, davranış biçimleri veya konuşmalarıyla anlatırlar. Duygularını ve problemlerini bu şekilde anlatırlar. Bu noktada da Oyun Terapisi çocuklarda çok sık kullanılan bir yöntemdir. Oyun Terapisinde çocukların duygusal sorunlarını anlatmalarına destek sağlayan oyun terapisi oyuncakları kullanılır ve çocukların hayal gücü esas alınır. Dikkat eksikliği, ergenlik dönemi sorunları, beslenme sorunları, fobiler, iletişim kuramama, öğrenme güçlüğü, alt ıslatma, uyum problemleri, tırnak yeme veya herhangi bir sorun için İzmir Bayındır Pedagog/Çocuk Psikoloğu alanında uzman yalnızca çocuk ve ergenlerle çalışan kadromuzdan destek alabilirsiniz. Pedagog Tavsiye ve danışan yorumlarını sayfanın aşağı kısmında bulabilirsiniz.

Etiketler: bayındır en iyi psikolog, bayındır çocuk psikoloğu fiyatları / ücretleri, bayındır psikoloji merkezi, pedagog izmir bayındır, bayındır pedagog, bayındır en iyi pedagog, bayındır pedagog, bayındır psikolog, buca psikolog, bayındır psikolog fiyatları

Randevu İletişim

İZMİR
Optimum Psikoloji

?0(850) 840 87 87 

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.