0 850 840 87 87

İzmir Karşıyaka Cinsel Terapi Danışmanı

Cinsellik hiçbir zaman konuşulmaktan çekinilecek bir konu değildir. Disparoni, vajinismus, cinsel isteksizlik, ereksiyon problemleri veya erken/geç boşalma gibi sorunlardan herhangi birine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız gelin ‘Cinsel Terapi Eğitimi‘ almış, gizlilik esasına ve meslek etik kuralarına uyan ve güvenilir uzman Optimum Psikoloji İzmir Karşıyaka Cinsel Terapi kadromuzla destek olalım.

Bir ilişkide cinselliğin tatmin edici olması doğal ve sağlıklı kabul edilir. Aynı zamanda ilişkinin sorunsuz ilerlemesi için partnerlerin hem fiziksel hem manevi olarak yakınlığının devam ettirilmesi gerekir. Cinsel hayatta meydana gelen bazı sorunların çözüme kavuşturulmasında cinsel terapi desteğine başvurulabilir.

Cinsel Terapi; partnerler arasında probleme yol açan cinsel problemlerden dolayı bozulan psikolojik dengeyi kurmak, bireylere cinsel eğitim vermek, partnerlerin veya kişilerin kendilerini tanımasını sağlamak, cinsel çatışmaları çözüme kavuşturmak, ve bunlardan kaynaklanan gerginlikleri azaltmak, partnerlerin iletişim ve ilişkilerini iyileştirmek amacıyla yapılan bir terapi yöntemidir.

Çiftlerin ayrı ayrı kendi yaşamlarında stres, depresyon veya kaygı gibi durumlar da partnerlerin cinsel hayatıyla alakalı olabileceği ve etkileyebileceği için bu tür durumlar da değerlendirilerek ilerlenir.

Cinsel danışmanlıkta problemin kaynağı ve sürecin gidişatı hakkında danışan bilgilendirilir. Aynı zamanda cinsellikte doğru bilinen yanlışlar hakkında bireyler bilgilendirilir.

İzmir Karşıyaka Cinsel Terapi Danışmanlığı seans ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler: cinsel terapi devlet hastanesi izmir, cinsel terapi ücretleri, cinsel terapist tavsiye, evlilik ve cinsellik terapisti, cinsel terapi nedir, izmirde en iyi cinsel terapist

Randevu İletişim

İZMİR
Optimum Psikoloji

?0(850) 840 87 87 

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.