0 850 840 87 87

İzmir Menderes EMDR Terapisi

İzmir Menderes EMDR Terapisinde amaç; yaşama daha iyi adapte olmak, kişiyi olumsuz etkileyen durumlarla başa çıkma metotlarının olumluya çevrilmesi ve kişilerin daha sağlıklı iletişim kurabilmesini sağlamaktır. Terapiye duygusal olarak yoğun problemle başlayan bir çok danışan ilk seanstan itibaren ruhsal dengesini bozan olayın önceki kadar rahatsız etmediğini belirtiyor. İzmir Menderes EMDR Terapisi alanında uzman, ‘Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerde EMDR Terapisi Eğitimi’ almış deneyimli kadromuzdan destek almak, EMDR Menderes Fiyatları ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bireyler günlük yaşantısında yaşadığı bazı duygusal sorunlarını çözüme kavuşturamıyorsa, özgüven ve benlik problemleri yaşıyorsa, geçmişte yaşadığı bir travmanın etkisi sürekli tekrarlıyorsa EMDR çözüm yolu olabilir. EMDR Terapisi, depresyon ve birçok psikolojik rahatsızlığın giderilmesinde bireye büyük ölçüde yarar sağlar. Menderes EMDR yorumları hakkında detaylı bilgi edinmek ve Menderes EMDR tavsiye ve önerileri için uzmanlarımızın özgeçmiş ve danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

EMDR Terapisitravmalarda, cinsel işlev bozuklukları, depresyon, migren, yas, stres kontrolü, stres kontrolü, takıntı, fobiler, bağımlılıklar, kaygı bozuklukları, cinsel/fiziksel taciz vakaları, panik bozukluğu, yeme bozuklukları ve kişilik bozukluklarında oldukça etkili bir terapi yöntemidir.

EMDR Terapisi aldıktan sonra bireyler artık sahip oldukları travmatik anıdan etkilenmeyecek ve o anıyı artık yeni ve sağlıklı şekilde görebilecek. Bu terapi yöntemiyle yalnızca belirtiler ortadan kalkmakla kalmaz aynı zamanda bireylere olaylarla başa çıkma metotlarını ve olumlu inançları yerleştirir, dünyaya ve çevresine de bakış açısını değiştirip kişisel gelişimine katkıda bulunur.

Etiketler: menderes EMDR terapi ücretleri/fiyatları, EMDR yararları, EMDR terapisi nedir, menderes psikolog

Randevu İletişim

İZMİR
Optimum Psikoloji

?0(850) 840 87 87 

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.