0 850 840 87 87

İzmir Narlıdere Aile Danışmanı – Aile Terapisti

‘İzmir Narlıdere Çift Terapisi’, ‘Narlıdere Psikolog’, ‘Aile Terapisti İzmir Narlıdere’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021’, ‘İzmir Narlıdere Psikolog Fiyatları’, ‘Narlıdere Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çift Evlilik ve Aile Danışmanı alanında uzman, ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan kadromuzdan destek almak, seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsan, anne rahminde fetüs şeklinde var olmaya başladığı an itibariyle biyolojik eşi olan plasenta ona doğuncaya kadar eşlik eder. Doğduğu andan itibaren ruhsal beslenme kaynağı arayışından annesi artık yeni eşidir. Bağımsız bir birey olduktan sonra yaklaşık 21 ila 40 yaşları arasında yani genç yetişkinlik döneminde ruh eşini bulma gereksinimi duyar. Yani, bireyler fetüs iken biyolojik eşle başladığı hayatını bir ruh eşiyle birleştirme isteğindedir.

Kişilerin, çevreleriyle aralarındaki ilişkiler, iletişimler, duygusal doyumları birey için fazlasıyla önem arz eder. Fakat, romantik ve yakın ilişkilerde bu konuların önemi belirginleşmektedir. Çift terapisi; partnerler arasında oluşan anlaşmazlıklar, iletişim problemleri, uyumsuzluk, cinsel veya duygusal sorunu çözmek için yapılan bir terapi türüdür. Tüm bu sürecin sonunda ise partnerlerin/aile bireylerinin olumlu anlamda değişimi ve gelişimi hedeflenir.

Çift Evlilik ve Aile Danışmanlığının, danışana farkındalık kazandırma, yeniden yapılandırma ve geliştirme fonksiyonları bulunmaktadır. Bu noktada aile danışmanlığının amacı sağlıklı bir iletişim ve aile ortamının oluşturulması için aile üyelerine destek vermektir.

Etiketler: izmir narlıdere aile terapisti ücretleri, aile terapisi izmir narlıdere, evlilik terapisti tavsiye, çift terapisi, narlıdere tavsiye, narlıdere evlilik terapisti, narlıdere çift terapisi fiyatları, narlıdere ilişki terapisti

Randevu İletişim

İZMİR
Optimum Psikoloji

?0(850) 840 87 87 

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.