0 850 840 87 87

Kayseri Kocasinan Diyetisyen

Kayseri Kocasinan Diyetisyen / Online Beslenme Danışmanlığı

Kayseri Kocasinan’da diyetisyene mi ihtiyacınız var? Diyetisyen  bireylerde yasak algısına neden olmadan doyarak ve aynı zamanda zevkle sağlıklı beslenme tarzını hayatlarına uyarlamaları için destek olmaktadır. Kayseri Kocasinan diyetisyen fiyatları ve randevu için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Beslenme ve diyet danışmanlığından; bir hastalığı mevcut olan veya olmayan sağlıklı; yeni doğan dahil olmak üzere, okul öncesi dönem, okul çağı, ergenlik dönemi, gebelik ve emzikli dönemi ve yaşlılık dönemlerindeki herkes yararlanabilir.

Online beslenme ve diyet danışmanlığı; bireylerin beslenme alışkanlıklarını öğrenmek için 3 günlük besin tüketim kaydı alınmasıyla başlamaktadır. Ardından bireylerden vücut ölçüleri (bel çevresi, kalça çevresi vs.), tartı ölçüm sonuçları ve kan tahlilleri istenir ve tüm alınan bilgiler doğrultusunda kişiye özgü beslenme programı planlanır.

Online beslenme ve diyet danışmanlığından kimler yararlanabilir?

-Yoğun iş temposuna sahip ve işi gereği sürekli seyahat eden bireyler,

-Yurt dışında yaşayan ve ülkesinin beslenme kültürüne göre beslenmek isteyen kişiler,

-Sağlıklı beslenme sürecinde devamlı olarak motive olmak isteyen kişiler,

İster sesli ister görüntülü şekilde online danışmanlık desteğine başvurabilirler.

Hizmetlerimiz; kilo yönetimi, gebe ve emzikli beslenmesi, polikistik overde beslenme, gıda toleranslarında beslenme (çölyak, laktoz intoleransı gibi), diyabette beslenme, hipertansiyon ve kolesterolde beslenme, çocuk ve ergenlik dönemlerinde beslenme şeklindedir.

Kocasinan diyetisyen tavsiye ve yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: kocasinan en iyi diyetisyen, diyetisyen ücretleri, kocasinan devlet hastanesi diyetisyen

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87