0 850 840 87 87

KIRIKKALE CİNSEL TERAPİ

Cinsel problemler kaderiniz değildir, tıbbi müdahaleye gerek olmayan tüm cinsel problemlerinizde cinsel danışmanlık desteği almak, sorunlarınız çözme konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Erken/geç boşalma, iktidarsızlık (ereksiyon sorunları), disparoni, vajinismus ya da cinsel isteksizlik gibi cinsel problemleriniz için bizlere başvurabilirsiniz. Kırıkkale en iyi cinsel terapist arayışında iseniz Kırıkkale Cinsel Terapi alanında uzman kadromuzla yanınızdayız. Kırıkkale cinsel terapi ücretleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu bir evliliğin temel faktörlerinden biri cinsel yaşamdır. Partnerlerin, ilişkilerinde ya da sosyal yaşamlarındaki stres ve gerginlikleri de cinsel problemlere davetiye çıkarabilmektedir. Böyle durumlar oldukça normal olduğu gibi destek alındığında geçici olmaktadır. Bunun yanı sıra cinsellikle alakalı mitler, toplumun baskısı, yetiştirilme şekli, cinsel eğitim azlığı gibi nedenler de cinsel sorunların nedeni olabilir.

Cinsel terapi; çiftler arasında anlaşmazlığa neden olan cinsel problemlerin getirisi olan rotası şaşmış psikolojik ruh halini dengeye sokmak, kişilere cinsel eğitim vermek, cinsel çatışmaların en aza indirilmesini sağlamak, partnerlerin kendilerini ve birbirlerini tanımalarını sağlamak, kavgalardan kaynaklanan stresli ortamı azaltmak ve kişiler arasındaki ilişkiyi iyileştirmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Cinsel terapi süreci; kişilere güvenli alan oluşturup, etik kuralları özümsemiş, empati duygusu yüksek, tarafsız, güvenilir, deneyimli ve gizlilik esasıyla ilerleyen, ‘Cinsel Terapi’, ‘Aile Terapisi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan uzmanlarımız tarafından yürütülmektedir.

Kırıkkale cinsel terapist yorumları ve Kırıkkale cinsel terapist öneri için sayfanın aşağısında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: evlilik terapisti kırıkkale, kırıkkale belediyesi psikolog, ilişki terapisti

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Kırıkkale ve İlçeleri: Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşihan

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.